Telewizory, Kina domowe, Projektory, HiFi Audio i akcesoria rtv.

Tak samo jak w przypadku sprzętu AGD, bardzo ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek dom bez urządzeń określanych mianem RTV. RTV to nic innego jak urządzenia elektroniczne, które używamy na co dzień. Co możemy zliczyć do tego grona? Przede wszystkim najpopularniejszym sprzętem z tej kategorii są oczywiście telewizory, które z reguły możemy znaleźć w każdym domu. Bardzo często zdarza się tak, że nie jest to tylko jeden egzemplarz. Dzisiejsze modele telewizorów posiadają wbudowane tunery TV, dzięki którym odbierają one darmową telewizję naziemną. Jeśli jednak telewizor, który znajduje się w naszym domu nie posiada takiej opcji wystarczy wybrać kategorię Tunery TV i zakupić interesujące nas urządzenie. W ofercie znajdują się nie tylko tunery TV, ale również anteny DVB-T oraz anteny DVB-S. Najważniejsi producenci telewizorów które są dostępne na Kakto to: Philips, Sony, Toschiba, LG, Samsung, Manta, Finlux, Panasonic, Sencor, Thomson, Blauberg oraz Sharp.  

Obok telewizorów i akcesoriów im poświęconych przy sprzętach RTV możemy również wyróżnić tutaj wszelkiego rodzaju sprzęty grające, które umilają nam czas wydobywającą się z nich muzyką. W tym przypadku można wymienić tutaj kina domowe, które z łatwością podłączymy do telewizora, by odczucia filmowe stały na jak najwyższym poziomie i w pełni imitowały sale kinową. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze tego typu urządzenia dostępne na rynku. Kolejnym urządzeniem, które z pewnością dostarczy nam niezapomnianych wrażeń audio są sprzęty HiFi Audio. Mikro i mini wieże, wzmacniacze, kolumny i subwoofery, tego typu urządzenia nie tylko są w stanie odtwarzać muzykę z nośników takich jak USB czy bardziej klasycznie – płyt CD, ale również odbierają najlepsze stacje radiowe na terenie kraju. Oczywiście jeśli jednak wolicie delektować się muzyką w samotności, a więcej czasu spędzacie poza domem lub po prostu nie lubicie szumów otoczenia wracając do domu komunikacją miejską warto odwiedzić dział audio przenośne oraz odtwarzacze MP3 i MP4 wraz ze słuchawkami np JBL i SONY znajdujące się na naszej stronie. To w niej znajdziecie urządzenia mobilne, które z pewnością sprawdzą się w miejskim gąszczu oraz hałasie, który mu towarzyszy. 

Wśród produktów znajdujących się w tej kategorii możemy wyróżnić urządzenia takich producentów jak Sencor, Phillips, SanDisk, Transcend czy jeden z najpopularniejszych produktów do odtwarzania muzyki ostatnich lat – Apple iPod. Nasza bogata oferta odtwarzaczy muzycznych ogranicza się nie tylko do przenośnych nośników, ale również radiobudzików, radioodtwarzaczy, przenośnych głośników czy stacji dokujących, do których z łatwością podłączymy nasz smartfon. Na Kakto.pl znajdują się również rejestratory dźwięku i dyktafony, które są narzędziem pracy dla dziennikarza. Jeśli potrzebujesz zaopatrzenia do biura z pewnością warto odwiedzić dział, w którym znajdują się wyłącznie najlepsze projektory na rynku takich producentów jak Optoma, Epson, VievSonic, NEC, ASUS, BenQ, LG.

W kategorii RTV znajdują się nie tylko sprzęty elektroniczne, ale również akcesoria, które są potrzebne do tego, aby w pełni wykorzystać to co oferuje nam zakupiony sprzęt. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie wszelkiego rodzaju kable wideo, dzięki którym obraz zostanie przesłany na ekran telewizora, kable audio umożlwiający podpięcie systemu grającego do źródła dźwięku. Zainteresowani znajdą tutaj również środki czyszczące pozwalające na zachowaniu higieny urządzeń, z których korzystany na co dzień. W ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju pianki czyszczące, płyny, ściereczki niepozostawiające smug czy sprężone powietrze. Jeśli nasza wizja pomieszczenia nie przewiduje umieszczenia telewizora na meblu, to w naszej ofercie znajdują się uchwyty ścienne, które pozwolą nam na zawieszenie TV na ścianie. 

W sklepie Kakto.pl najważniejszy jest klient, dlatego tez dbamy o to, aby dostęp do wszystkich urządzeń był łatwy i przyjemny. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest dokładnie opisany, a wszelkie informacje na jego temat zamieszczone są na naszej stronie w bardzo przejrzysty sposób. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdują się propozycje największych i najlepszych producentów na rynku i oferowane są one w atrakcyjnych cenach. 

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść