• Poradniki

  Jaki blender kupić? Na co zwrócić uwagę? Polecane modele

  Blender jest obecnie jednym z najpopularniejszych akcesoriów w kuchni. Doskonale sprawdza się w przygotowaniu kremowych zup, deserów oraz sosów. Te niewielkie urządzenie rozdrobni lód i pomoże w przygotowaniu ciast. Jeżeli jeszcze nie posiadasz blendera w swojej kuchni, podpowiemy Ci jaki rodzaj wybrać oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Grill elektryczny czy grill na węgiel?

  Grill to coś więcej niż moda. To styl życia. Polskę opanowała moda na grillowanie. Początki tego sposobu przygotowania potraw były dość skromne, jednak z roku na rok Polacy coraz bardziej kochali przyrządzania jedzenia na ruszcie.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Jaki ekspres do kawy? Ciśnieniowy czy na kapsulki? Kolbowy czy przelewowy?

  Wybór ekspresu do kawy to nie lada wyzwanie. Jest to jedno z tych urządzeń, z którymi łączymy się na wiele długich lat. Ekspres powinien być jak najlepiej dopasowane do naszych, osobistych potrzeb, szczególnie gdy jesteśmy wyjątkowymi smakoszami kawy. W poradniku poznasz dostępne na rynku rodzaje ekspresów, sposoby parzenia kawy oraz różnice pomiędzy najpopularniejszymi rodzajami kawy. Podpowiemy Ci również jak wybrać ekspres do kawy. Sprawdź.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Na co zwracać uwagę przy zakupie depilatora?

  Każda z kobiet wie, że depilacja nie jest najprzyjemniejszą czynnością na świecie, jednak idealnie gładkie nogi sprawiają, że wiele z nich jest w stanie znieść nawet najgorszy ból. Z pomocą przychodzi depilator, który dzięki głowicy depilującej wyrywa włoski razem z cebulkami. Włoski wyrwane przy pomocy depilatora, odrastają dużo wolniej niż zgolone przez tradycyjną maszynkę. Sprawdź jaki depilator wybrać, aby jak najlepiej spełniał swoją rolę.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Jak wybrać nawigację samochodową? Doradzamy przed zakupem

  W dobie smartfonów i wszechobecnej technologii, mogłoby się wydawać że nawigacja samochodowa to już przeżytek. Wielu z nas żyje w takim przekonaniu. Standardowa nawigacja GPS niejednokrotnie sprawdzi się o wiele lepiej niż aplikacja w telefonie, szczególnie gdy wyjeżdżamy poza granice Polski.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Jak stylizować brodę? Czy warto kupić trymer? Sprawdź polecane modele.

  Broda jest niewątpliwe wizytówką mężczyzny. Niezależnie od tego jaki posiadasz zarost, warto o niego zadbać, aby stanowił ważny aspekt Twojej urody i przyciągał kobiece spojrzenia. Pomogą Ci w tym nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale również urządzenia do stylizacji brody – trymer lub maszynka. Dzięki poradnikowi, dowiesz się czym różni się maszynka od trymera, jak modelować zarost trymerem do brody oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Jaki wybrać odkurzacz: wodny, piorący, bezworkowy?

  Odkurzacz należy do najbardziej podstawowych urządzeń służącym utrzymaniu czystości w domu. Sprzątając raz w tygodniu, odkurzacz uruchamiamy ponad 50 razy, dlatego warto zastanowić się jaki odkurzacz wybrać. Poręczny, bezprzewodowy lub odkurzacz przemysłowy, który wciągnie najdrobniejsze zanieczyszczenia. Sprawdź jaki odkurzacz będzie dla Ciebie najlepszy.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Jak wybrać pralkę automatyczną? Zobacz 3 wskazówki, które Ci pomogą

  Kupiliście nowy dom, mieszkanie lub zwyczajnie chcecie doposażyć swoje aktualne lokum? Jednym z najważniejszych sprzętów AGD, który powinien znajdować się w każdym domu jest pralka. Parametry, funkcje i budowy pralek dostępnych na rynku. To wszystko znajdziesz w naszym poradniku, w którym pomożemy Ci wybrać nową pralkę

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  5 rzeczy, o których warto pamiętać przy wyborze nowego telewizora

  Telewizor, urządzenie bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie popołudnia po przyjściu z pracy i wieczorków filmowych. Rozwój technologii doprowadził do tego, że telewizor nie służy już tylko do oglądania telewizji. Mnogość rozwiązań, ogromne ekrany wyprodukowane w nowoczesnych technologiach. Podpowiemy Wam, jak się w tym wszystkim połapać, aby nowy Telewizor spełnił wasze oczekiwania.

  Czytaj dalej 11.05.2023r.

 • Poradniki

  Sezon owocowy w pełni - dzięki AGD do kuchni smaki lata "jak u babci" zrobisz sam. 

  Maliny, truskawki, porzeczki, jabłka czy gruszki - prosto z drzewa, dodane do ciasta lub do zjedzenia w formie pysznego dżemu. Naturalne składniki, brak sztucznych dodatków - takie jak lubimy. Kto nie pamięta tych smaków z dzieciństwa.

  Czytaj dalej 10.05.2023r.