Pralki do zabudowy

Pralki do zabudowy pozwolą osobom urządzającym kuchnię lub łazienkę utrzymać jednolity wystrój pomieszczenia. Najczęściej urządzenia chowane są w szafkach o takich samych frontach pozostałe meble, dopasowując się tym samym do designu całego pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą tego typu rządzeń jest także oszczędność miejsca. Pralki automatyczne do zabudowy najczęściej są ładowane od przodu, gdzie otwór jest ukryty za maskownicą. Większość parametrów i funkcji sprzętu do zabudowy jest taka sama jak pralek wolnostojących. Modele te są  natomiast niższe, tak by mogły zmieścić się pod blatem.

Czym kierować się podczas decyzji o zakupie tego rodzaju sprzętu? Podstawowe kryteria są podobne jak w przypadku pralek wolnostojących. To prędkość wirowania, energooszczędność i poziom hałasu podczas wirowania. W sklepie Kakto.pl znajdziesz sprzęt, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Oferujemy pralki automatyczne do zabudowy następujących znanych i cenionych światowych marek: Beko, Bosch, Indesit oraz Whirlpool.

Urządzenia, które dostępne są w naszym sklepie są wyjątkowo energooszczędne – charakteryzują się klasą A+++ i A++. Dzięki temu pobór prądu jest wyjątkowo niski, a jednocześnie nie powoduje to uszczerbku na jakości pracy sprzętu. Rozwiązania te są istotne nie tylko z punktu widzenia ochrony środowiska, ale też troski o domowy budżet.

Maksymalna prędkość wirowania w dostępnych w naszym sklepie internetowym pralkach do zabudowy to 1400 obrotów na minutę. Z kolei najniższy poziom hałasu wirowania to 61 decybeli. To połączenie istotnych przy użytkowaniu parametrów pozwala łączyć wysoką jakość z poziomem głośności nie przekraczającym dźwięku odkurzacza przy pracy.

Obsługa pralki powinna być intuicyjna i prosta. Producenci sprzętu prześcigają się zatem w oferowaniu paneli sterowania, które będą jak najbardziej przyjazne dla użytkownika. Nowoczesne urządzenia posiadają wiele trybów pracy. Wyposażone są nie tylko elektroniczne wyświetlacze, ale również takie rozwiązania jak opóźniony start, regulację wirowania czy blokadę przed uruchomieniem przez dzieci.

W Kakto.pl najważniejszy dla nas jest nasz klient i jego zadowolenie. Dbamy, aby dostęp do bogatej oferty produktów w naszym sklepie był przystępny dla każdego. Parametry techniczne każdego z oferowanych przez nas produktów zostały szczegółowo opisane. Informacje na temat urządzeń podajemy w niezwykle przejrzysty sposób, umożliwiając także opcję bezpośredniego porównania wybranych sprzętów. Jeśli szukasz odpowiedniej dla siebie automatycznej pralki do zabudowy, to w naszym sklepie szybko znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania odnośnie jakości pracy oraz pozwoli wpasować go w określony styl wnętrza kuchni lub łazienki.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść