Telewizory Toshiba

Telewizory Toshiba

Powrót japońskiej marki telewizorów – Toshiba.


Toshiba stała się marką delikatnie „zapomnianą” na rynku telewizorów, choć ma za sobą bogatą przeszłość i fantastyczne produkty. Japońska technologia planuje huczny powrót na technologiczny szczyt i wprowadza na rynek nowe modele w świetnych cenach, a zarazem nieodbiegające specyfikacją od konkurencji.

Sama marka powstała kilkadziesiąt lat temu pod wpływem połączenia Shibaura Seisakusho i Tokyo Denki. To właśnie od tych nazw wywodzi się przydomek „Toshiba”, jednak tę nazwę przyjęto dopiero w 1984 roku. Co ciekawe, marka posiada w własną fabrykę telewizorów LCD w Polsce, która powstała w 2007 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 tyś. pracowników, co bezpośrednio przekłada się na ogromne przychody i rozwój technologii.

Toshiba swój powrót na rynek telewizorów ogłosiła już 2 lata temu. Niestety wcześniejsza współpraca z tajwańską firmą Compal, która miała być odpowiedzialna za PR i sprzedaż na rynku europejskim telewizorów Toshiby, nie układała się po myśli Japończyków, dlatego zarząd marki zdecydował o podjęciu współpracy z tureckim Vestel. Firma produkuje aktualnie telewizory dla wielu znanych marek i posiada spore doświadczenie w technologiach wykorzystywanych i lubianych przez europejski rynek.   

W Kakto.pl znajdziesz najnowsze serie telewizorów Toshiba, które wyróżnia znakomity stosunek cena-jakość. Najwyższe modele zostały wyposażone we wszystkie możliwe i aktualne technologie. Fantastyczna rozdzielczość 4K UHD, która zapewnia czterokrotną poprawę w wyświetlaniu szczegółów obrazu względem FullHD. Autorem nagłośnienia w telewizorach japońskiej marki jest firma Onkyo, czyli autorytet na rynku sprzętów dźwiękowych. Zapewniają one fenomenalne, realistyczne brzmienie niezależnie czy słuchasz aktualnie muzyki czy oglądasz kino akcji.

Dodatkowo, dzięki systemowi Dolby Vision wykorzystuje technologię HDR, która dopasuje idealny poziom jasności do każdej wyświetlanej klatki obrazu. Toshiba dba o bezpieczeństwo i prywatność swoich użytkowników, dlatego jako pierwsza marka produkująca telewizory, otrzymała certyfikat SECURE Smart TV, który wyróżnia ich na tle konkurencji. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się Social Feed, dzięki któremu zyskasz nieograniczony dostęp do swoich mediów społecznościowych. Sprawdzisz statusy swoich znajomych w każdym momencie, nawet podczas oglądania telewizji.

Toshiba pokazuje odważne podejście do rynku i przedstawiła model stylizowany serią Gwiezdnych wojen. 24-calowy telewizor ozdobiony jest myśliwcami x-Wing oraz wyposażony w dźwiękowy efekt miecza świetlnego. Na pokładzie „gwiezdnego telewizora” znajdziemy multimedialny system Toshiba Smart Portal. Dzięki temu zapewnisz sobie stały dostęp do Netflixa czy Youtube’a. Dbając o mniej zamożnych i indywidualnych klientów, nawet w pobocznych modelach, Toshiba umieszcza rozwiązania z najwyższej półki, dlatego również tu znajdziemy system Social Feed.

Jeśli szukasz aktualnie najlepszego i najtańszego telewizora, to zdecydowanie polecamy telewizory Toshiba. Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę, kilkanaście modeli oraz fachową pomoc dzięki naszym konsultantom. Każdy model posiada bogaty opis oraz specyfikacje techniczną, a co najważniejsze opinie pozostałych naszych klientów.


Zobacz wszystkie telewizory TOSHIBA w ofercie Kakto