Nokia DT-601 Ładowarka indukcyjna White

Nr katalogowy: AZNOKTLDT601WHI

Kod producenta: 02739F4

Nokia DT-601 Ładowarka indukcyjna White

Ładowarki

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Łatwe życieŁadowanie telefonu nie powinno być uciążliwe. Wystarczy podłączyć ładowarkę do dowolnego gniazda USB i położyć na niej telefon.Zawsze w roli głównejŁadowarka bezprzewodowa o prostym, odważnym wzornictwie i żywych kolorach podkreśli Twoją indywidualność wszędzie tam, dokąd ją zabierzesz.Zapas...

Zobacz szczegóły »

Łatwe życie
Ładowanie telefonu nie powinno być uciążliwe. Wystarczy podłączyć ładowarkę do dowolnego gniazda USB i położyć na niej telefon.

Zawsze w roli głównej

Ładowarka bezprzewodowa o prostym, odważnym wzornictwie i żywych kolorach podkreśli Twoją indywidualność wszędzie tam, dokąd ją zabierzesz.

Zapas energii
Żyjesz na pełnych obrotach? Twój telefon powinien dotrzymać Ci kroku. Połóż go na ładowarce bezprzewodowej, aby dodać mu nieco energii. Twój telefon będzie zawsze naładowany, a Ty możesz zawsze rozmawiać, wysyłać wiadomości i słuchać ulubionej muzyki.

Torba pełna energii
Bateria nigdy nie wyczerpuje się w odpowiedniej chwili. Jeśli Ty nie śpisz, Twój telefon też powinien być aktywny. Dzięki ładowarce bezprzewodowej będzie mieć zawsze zapas energii. Tę ładowarkę można łatwo schować w torbie, a jej pasek do porządkowania kabla świetnie przydaje się kiedy jesteś mobilny.

Gwarancja

6

Prąd wyjściowy (maks.)

1700 mA

Wymiary

8.95 x 65 mm.

Waga

55 g

Pozostałe parametry

Standard bezprzewodowego ładowania: Zgodność ze standardem Qi

Napięcie wyjściowe

5 V

Pasuje do

Urządzenia mobilne Nokia

Długość przewodu

150 cm

Kolor

Biały

Rodzaj

Indukcyjna

Złącza

1 x USB 2.0

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Nokia DT-601 Ładowarka indukcyjna White