Onyx Boox M96 Universe

Nr katalogowy: REONY10WM960001

Kod producenta: BOOXM96U

Onyx Boox M96 Universe
Onyx Boox M96 Universe

Onyx Boox M96 Universe

Czytniki e-booków

Onyx BOOX M96 Universe - czytnik e-booków z Google Play, Syntezatorem mowy IVONA, Bluetooth 4.0 i Android 4.0NOWOŚĆ: System Android 4.0 z dostępem do milionów aplikacji i e-booków ze sklepu Google Play pozwoli dostosować e-czytnik pod osobiste wymagania i preferencjeUDOSKONALONE: Nowoczesny procesor...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Onyx Boox M96 U...

Onyx BOOX M96 Universe - czytnik e-booków z Google Play, Syntezatorem mowy IVONA, Bluetooth 4.0 i Android 4.0

NOWOŚĆ: System Android 4.0 z dostępem do milionów aplikacji i e-booków ze sklepu Google Play pozwoli dostosować e-czytnik pod osobiste wymagania i preferencje

UDOSKONALONE: Nowoczesny procesor i większa ilość pamięci RAM sprawiły, że Universe jest szybszy niż poprzednia generacja - BOOX M92.

UDOSKONALONE: Do 20% dłuższe działanie na jednym ładowaniu baterii - do 12 000 odświeżeń ekranu

NOWOŚĆ: Bluetooth 4.0 umożliwia podłączenie bezprzewodowych urządzeń np. klawiatury. Można również wysyłać pliki z komputera bezpośrednio na czytnik

NOWOŚĆ: Moduł Historii wykorzystuje prędkość czytania użytkownika, by oszacować czas do zakończenia książki

UDOSKONALONE: Bardziej przyjazny interfejs użytkownika. Szybszy dostęp ostatnio dodanych i czytanych książek

UDOSKONALONE: Duży wybór aplikacji do czytania - otwieraj e-booki aplikacjami, które lubisz np. CoolReader, OReader, FBReader czy Onyx Neo Reader

NOWOŚĆ: Aplikacja Kalendarz Google pozwoli Ci zamienić e-czytnik w Kalendarz z e-papieru. Twórz, edytuj wydarzenia w przeglądarce Internetowej i synchronizuj je z czytnikiem Universe

Duży i piękny ekran E Ink® o rozmiarze 9,7 cala z wysoką rozdzielczością (1200×825 px) sprawia, że tekst i obrazy wyglądają bardzo wyraźnie. Wyśmienicie nadaje się do czytania formatu A4 (PDF’y, gazety itp.).

Światowej klasy syntezator mowy IVONA™ przeczyta tekst jak człowiek. Można słuchać czytanego tekstu na wbudowanym głośniku, bezprzewodowym głośniku przez Bluetooth, albo na słuchawkach

Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (re-flow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je przeczytać

Odręczne adnotacje do plików PDF wprowadzane za pomocą rysika. Idealne do osobistych notatek

Słowniki QuickDic. Ponad 75 słowników do pobrania. Za darmo.

Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania (over-the-air)


Dla kogo?
Onyx BOOX M96 Universe jest najlepszym wyborem dla:

- Biznesu
- Edukacji wyższej
- Entuzjastów komiksów
- Czytelników e-prasy w formacie PDF (A4)
- Prawników, radców prawnych

Universe, to połączenie najlepszych możliwości czytnika e-booków oraz bogatej funkcjonalności systemu Android. Duży ekran E Ink® 9,7 cala i wysoka rozdzielczość idealnie nadają się do czytania wielkoformatowych dokumentów. Teraz z dostępem do Google Play czytelnicy mogą instalować aplikacje, z których korzystają na swoich smartfonach i tabletach.

Co NOWEGO w Onyx BOOX M96 Universe?

Dostęp do Google Play
Po raz pierwszy raz w historii e-czytnik Onyx BOOX Universe pozwala na wygodne korzystanie z zawartości sklepu Google Play. Można instalować aplikacje oraz kupować e-treści bezpośrednio w urządzeniu lub poprzez serwis internetowy Google Play. Wszystko wygodnie zsynchronizowane pomiędzy różnymi urządzeniami.

Miliony e-booków w jednym miejscu
Dzięki aplikacjom takim jak Google Play Książki czy Amazon Kindle Onyx BOOX Universe daje możliwość dostępu do kilku milionów e-książek - także w języku polskim. Aplikacje* umożliwiają wygodną synchronizację stron, adnotacji pomiędzy urządzeniami oraz wygodny zakup e-booków.

Wyższa wydajność
Nowszej generacji procesor Freescale i.MX 6 i większa ilość pamięci RAM sprawiają, że czytnik działa znacznie szybciej, a przejścia między stronami są błyskawiczne. W połączeniu z systemem Android 4.0 można odczuć krótszy czas ładowania plików PDF oraz EPUB - do 30%.

Czas działania na baterii wydłużony do 20%
Onyx BOOX Universe w przeciwieństwie do tabletów nie potrzebuje energii w trakcie wyświetlania strony tekstu, a jedynie przy jego zmianie. Universe umożliwia rekordową długość działania - do 12 000 odświeżeń ekranu w porównaniu do poprzedniej generacji - Onyx BOOX M92. To prawie 3 tygodnie na jednym ładowaniu baterii.

Piękny i duży ekran w technologii e-papieru
Oryginalny ekran E Ink® o rozdzielczości 1280×825 pikseli gwarantuje wysoką jakość wyświetlanego tekstu oraz obrazów. Ekran o rozmiarze 9,7 cala idealnie nadaje się do odczytu formatu A4 np. e-prasy w PDF, czy komiksów. Na wyświetlaczu zmieści się jeszcze więcej tekstu, i obrazów, co zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Połącz bezprzewodową klawiaturę Bluetooth®
Czytnik e-booków Onyx BOOX Universe posiada moduł Bluetooth® w wersji 4.0 LE, co oznacza, że pobiera minimum energii w trakcie używania i wydłuża czas działania baterii. Bez problemu można podłączyć bezprzewodową klawiaturę i zacząć edycję swoich dokumentów np. w Google Dokumenty lub WPS Office*.

Historia i statystyki czytania
Dzięki modułowi “Historii” dostępnemu z poziomu Biblioteki, można śledzić postępy w czytaniu e-booków. Universe potrafi podać spędzony oraz szacowany czas skończenia danej e-książki.

Bardziej przyjazny interfejs
Onyx BOOX Universe posiada uaktualniony ekran główny, który został przystosowany do szybszej interakcji. W nowej wersji urządzenia łatwiej i szybciej można uzyskać dostęp do ostatnio dodanych i czytanych książek, gazet, dokumentów, e-publikacji. Można zmieniać ustawienia wyświetlania według własnych preferencji.

Duży wybór aplikacji do czytania
Otwieraj e-booki z aplikacjami, które lubisz i których używasz na tablecie i smartfonie. Pobieraj i instaluj aplikacje bezpośrednio ze sklepu Google Play lub korzystaj z już zainstalowanych aplikacji z bogatym zestawem opcji. Ustaw wygląd książki na taki, który Ci najlepiej odpowiada.

Wbudowany Kalendarz Google
Aplikacja Kalendarz Google pozwoli Ci przemienić e-czytnik w Twój osobisty kalendarz “z e-papieru”. Możesz wyświetlać, tworzyć, edytować, usuwać wydarzenia z Twojego Kalendarza Google. Miej podgląd na swoje oraz udostępnione Tobie kalendarze.

Zaawansowana technologia “PDF reflow”
Wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie ze zwiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie “wycina” tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy. Owa funkcja nie jest obecna w czytnikach Amazon Kindle.

Dostosuj czytnik do Twojego stylu czytania
Onyx BOOX Universe umożliwia zmianę wielu opcji wyświetlanego tekstu. Możesz ustawić swój preferowany krój czcionki wybierając jedną z ponad 50 już wgranych czcionek, wliczając w to czcionkę Roboto. Możesz dostosować również marginesy, aby utworzyć swoją idealną stronę.

Adnotacje, notatki, zakładki oraz ręczne dopiski
Onyx BOOX Universe posiada unikalną możliwość dodawania odręcznych dopisków do dokumentów w PDF. Rysikiem można zaznaczać fragmenty tekstu, obrazu i dopisać prosty komentarz. Dodatkowo można pisać adnotacje, zaznaczać ważne fragmenty, i dodawać zakładki. Tak jak w książkach papierowych - tylko wygodniej i bez limitów.

Duża ilość słowników QuickDic
Jeśli kiedykolwiek natkniesz się na słowo, którego nie znasz, wystarczy, że skorzystasz z wbudowanych i darmowych słowników QuickDic. Ponad 75 słowników do pobrania na żądanie - całkowicie za darmo. Universe umożliwia Ci szybkie wyszukanie definicji słowa, bez opuszczania e-książki.

Wsparcie wielu formatów
Universe czyta większość popularnych formatów dokumentów tj. PDF, EPUB (również z zabezpieczeniami DRM od firmy Adobe), MOBI (Mobipocket - Amazon Kindle), DOC, DOCX (Microsoft Word) i TXT, CHM, DJVU, HTML, RTF, FB2, PDB. Można również oglądać obrazy (JPG, PNG, BMP) i odsłuchiwać formatów audio (MP3, WAV).

Wygodna konsumpcja e-prasy i e-publikacji
Po raz pierwszy e-czytnik pozwala na tak wygodną konsumpcję prasy internetowej oraz treści internetowych np. z blogów. Dzięki aplikacjom Kiosk Google Play i Feedly*, można odkrywać i subskrybować najnowsze wiadomości i szczegółowe analizy od wydawców z całego świata. Sport, biznes, gotowanie, rozrywka, moda i nie tylko – teraz najlepsze darmowe wiadomości w jednym miejscu. Można czytać offline każdą wiadomość, temat lub czasopismo.

Dokumenty pod ręką
Aplikacje takie jak Google Dokumenty, czy Kingsoft Office pozwalają tworzyć i edytować dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje także w Onyx BOOX Universe*. Dzięki zaawansowanym funkcjom możesz otwierać swoje pliki na czytniku, a nawet je edytować będąc offline. Połącz bezprzewodową klawiaturę Bluetooth i edytuj wygodniej. To idealne rozwiązanie, jeśli pragniesz wykorzystać czytnik w pracy.

Słuchaj e-booków z syntezatorem IVONA™
Najlepszy syntezator mowy IVONA™ umożliwia przeczytanie e-książki w sposób bardzo naturalny. Dzięki zaawansowanym technologiom IVONA™ jest w stanie przeczytać na głos tekst tak naturalnie jak człowiek. Domyślnie dostępne są trzy głosy - Polski, Angielski i Niemiecki. Istnieje możliwość instalacji syntezatorów firm trzecich np. Zamiana tekstu na mowę Google.

Do 56 tysięcy książek w kieszeni
Universe pozwoli mieć zawsze przy sobie całą bibliotekę ulubionych książek, magazynów i innych publikacji. Duża ilość pamięci wewnętrznej (4 GB) może być dodatkowo powiększona za pomocą karty pamięci do 32 GB. Dzięki temu możesz pomieścić nawet 56 tysięcy e-książek.

Przeglądanie Internetu z szybkim internetem Wi-Fi
Dzięki wbudowanemu bezprzewodowemu modułowi Wi-Fi przeglądanie Internetu na e-czytniku jest znacznie wygodniejsze, a sam ekran prezentuje znacznie więcej treści i pobiera mniej energii niż ekran LCD. Universe może być używany w zastępstwie tabletu.

Bezprzewodowe aktualizacje
Aktualizacje oprogramowania dodają nowe możliwości oraz udoskonalają obecne. Sam proces aktualizacji jest prosty i bezstresowy.

Wsparcie dla Polski
Interfejs jest w pełni w języku polskim, dzięki czemu użytkowanie staje się dużo prostsze dla osób nieznających języka angielskiego.

Gwarancja na urządzenie obejmuje okres 24 miesięcy - w tym 1 rok w systemie door-to-door.

* Aplikacje firm trzecich nie są preinstalowane i mogą posiadać dodatkowe wymagania np. rejestracja konta Google, płatne subskrypcje. Niektóre funkcje mogą być ograniczone np. terytorialnie. Wsparcie dla aplikacji firm trzecich udzielają ich producenci.

Informacje techniczne

Pamięć wewnętrzna

4 GB

Bateria

1600mAh Li-ION Polymer

Pozostałe parametry

- CPU: Freescale i.MX Cortex A9 1.0GHz
- RAM: 512MB
- System: Android 4.0.4
- Ekran dotykowy – elektromagnetyczny (obsługiwany wyłącznie przy pomocypiórka)
- Aplikacje: TTS- IVONA, Księgarnia
- Wsparcie dla systemów: Windows, Linux, MacOS

Wyświetlacz E-ink

Tak

Obsługiwane formaty dokumentów

MOBI (non-DRM)

Odtwarzane formaty audio

WAV

Odtwarzane formaty zdjęć

JPG

Czytnik kart pamięci

Tak

Typ kart pamięci

SD

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi

Złącza

3,5 mm minijack

Standard pamięci SD / CF

SDHC

Ekran

Przekątna ekranu

9,7''

Rozdzielczość

1200 x 825

Ekran dotykowy

Tak

Fizyczne

Kolor

Grafitowy

Waga

509 g

Wymiary

242.9x178x12.3mm

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Kabel USB
- Rysik
- Instrukcja szybkiego uruchomienia
- Karta gwarancyjna
- Gwarancja dystrybutora: 24 miesiące ( w tym 12 miesięcy w systemie door-to-door na terenie Polski )
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Kup na raty - Dodaj do koszyka produkty o wartości min. 300 zł. Wybierz sposób płatności 'CA Raty' lub 'Alior Raty', dokończ składanie zamówienia i wypełnij formularz ratalny / Zamówienie oraz umowę ratalną otrzymasz prosto do domu.

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Onyx Boox M96 Universe