PURO 2 x folia ochronna na ekran Sony Xperia Z3

Nr katalogowy: AXPURTFFSDXZ3SY

Kod producenta: SDXZ3SY

PURO 2 x folia ochronna na ekran Sony Xperia Z3

PURO 2 x folia ochronna na ekran Sony Xperia Z3

Folie i szkła ochronne

Dwie przezroczyste folie ochronne na ekran dotykowy Sony Xperia Z3, które zabezpieczają urządzenie przed rysowaniem a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia ani nie pogarsza jakości wyświetlanego obrazu ani nie zmniejsza czułości ekranu dotykowego. Przeznaczona jest do łatwego nakładania na...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

PURO 2 x folia ...

Dwie przezroczyste folie ochronne na ekran dotykowy Sony Xperia Z3, które zabezpieczają urządzenie przed rysowaniem a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Folia ani nie pogarsza jakości wyświetlanego obrazu ani nie zmniejsza czułości ekranu dotykowego. Przeznaczona jest do łatwego nakładania na sucho i nie zostawia śladów po kleju. Została dopasowana na wymiar urządzenia, więc nie trzeba jej przycinać. W zestawie są 2 folie na przód.
Chwila nieuwagi wystarczy, żeby zarysować lub spowodować uderzenie w ekran dotykowy, co może skutkować tym, że wyświetlacz nigdy nie będzie taki sam. Czasem wręcz trzeba go będzie nawet wymienić, co jest kosztowne i czasochłonne. Dobrze jest więc zapewnić urządzeniu dodatkową ochronę w postaci specjalnej folii na ekran.

Informacje techniczne

Gwarancja

24

Pasuje do

Sony Xperia Z3

Rodzaj

Przezroczysta

Przekątna ekranu

5,2''

Liczba w opakowaniu jednostkowym

2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: PURO 2 x folia ochronna na ekran Sony Xperia Z3