Plustek Skaner Smart Office PS3140U

Nr katalogowy: USPSTS00PS3140U

Kod producenta: PLUS-SO-PS3140U

Plustek Skaner Smart Office PS3140U
Plustek Skaner Smart Office PS3140U

Plustek Skaner Smart Office PS3140U

Skanery

Plustek SmartOffice PS3140U to urządzenie przeznaczone do skanowania jedno lub dwustronnego dokumentacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu automatycznemu podajnikowi dokumentów urządzenie charakteryzuje się nadzwyczajną efektywnością w trakcie skanowania dwustronnego, nawet dużych partii dokumentów. W trybie...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Plustek Skaner ...

Plustek SmartOffice PS3140U to urządzenie przeznaczone do skanowania jedno lub dwustronnego dokumentacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu automatycznemu podajnikowi dokumentów urządzenie charakteryzuje się nadzwyczajną efektywnością w trakcie skanowania dwustronnego, nawet dużych partii dokumentów. W trybie jednostronicowym SmartOffice PS3140U potrafi skanować do 40 stron na minutę, z kolei w trybie dwustronnym urządzenie jest w stanie przetworzyć aż 80 stron na minutę. Dodatkowo automatyczny podajnik dokumentów jest w stanie pomieścić do 100 oddzielnych arkuszy. Wszystkie powyższe cechy czynią z urządzenia Plustek SmartOffice PS3140U istotną część każdego cyfrowego biura.

Ultraszybki podajnik dokumentów wraz z zaawansowanym i wytrzymałym systemem obsługi papieru sprawiają, że skaner SmartOffice PS408U sprosta oczekiwaniom wymagających, ale i  dysponujących ograniczonym budżetem, użytkowników. Za pomocą urządzenia można skanować również wykonane z twardego tworzywa dokumenty, takie jak: dowody osobiste, prawa jazdy, karty członkowskie, czy karty ubezpieczeniowe. Urządzenie jest w stanie skanować również bardzo długie dokumenty do 508 cm.

Proces skanowania tych wszystkich skomplikowanych dokumentów przebiega automatycznie, bez potrzeby wprowadzania dodatkowych ustawień, czy konfiguracji sprzętowej. Zaawansowany system przetwarzania obrazu wraz z wysokim dziennym cyklem pracy sprawiają, że prezentowany produkt sprawdzi się w rozwiązaniach departamentowych, jako profesjonalne urządzenie do zarządzania dokumentacją, treścią. SmartOffice PS3140U wyposażony został ponadto w system automatycznego wybudzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik potrzebuje jedynie umieścić dokumenty w podajniku, a po chwili urządzenie samoczynnie przejdzie w stan gotowości do pracy.

Dzięki wbudowanemu w konstrukcje urządzenia, ultradźwiękowego czujnika do wykrywania zakleszczeń papieru, skaner automatycznie sprawdza grubość dokumentów i na jej podstawie rozpoznaje zakleszczone, złączone ze sobą kartki. W momencie rozpoznania pobrania wielu stron na raz, proces skanowania zostaje przerwany, po czym zostaje wyświetlony komunikat ostrzegawczy. W trosce o najwyższą jakość skanowanych materiałów funkcja ta została aktywowana domyślnie.  Aby ograniczyć możliwość przekłamań systemu, zalecamy wyłączyć ultradźwiękowy czujnik w trakcie skanowania dokumentów z przyklejonymi naklejkami, zszytymi paragonami lub plastikowymi kartami.

Informacje techniczne

Układ optyczny

LED CIS x 2

Rozdzielczość optyczna

600 dpi

Maksymalna szerokość oryginału

216 mm

Maksymalna długość oryginału

5080 mm

Szybkość skanowania

  • 40 ppm/ 80 ipm (Skala szarości/B&W mode, 200 dpi, A4 portret)
  • 40 ppm/ 80 ipm (Skala szarości/B&W mode, 300 dpi, A4 portret)
  • 40 ppm/ 80 ipm (Kolor mode, 200 dpi, A4 portret)
  • 30 ppm/ 60 ipm (Kolor mode, 300 dpi, A4 portret)

Głębia kolorów

Kolor: 48 bitów wej./ 24 bitów wyj.

Głębia odcieni szarości

  • Skala szarości: 16 bitów wej./ 8 bitów wyj.
  • Czarno-biały: 1 bit

Rozdzielczość interpolowana

600 x 600 dpi

Zastosowanie

tekst (OCR) , zdjęcia

Skanowane rozmiary

A4

Podajnik dokumentów (ADF)

tak

Interfejs

USB

Fizyczne

Wymiary

318.7 x 230.7 x 228.3 mm

Waga

2.7 kg

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Plustek Skaner Smart Office PS3140U