Canon Skaner P-215 5608B003

Nr katalogowy: USCANSP21500000

Kod producenta: 5608B003AA

Canon Skaner P-215 5608B003
Canon Skaner P-215 5608B003

Canon Skaner P-215 5608B003

Skanery

Eleganckie urządzenie P-215 zapewnia prawdziwą wygodę skanowania w biurze, w domu lub w podróży. Jest to najszybszy skaner przenośny, skanujący z szybkością do 30 obrazów/min.Najwydajniejszy skaner z zasilaniem USBUrządzenie imageFORMULA P-215 to najwydajniejszy skaner w swojej klasie. Prędkość skanowania...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Canon Skaner P-...

Eleganckie urządzenie P-215 zapewnia prawdziwą wygodę skanowania w biurze, w domu lub w podróży. Jest to najszybszy skaner przenośny, skanujący z szybkością do 30 obrazów/min.

Najwydajniejszy skaner z zasilaniem USB
Urządzenie imageFORMULA P-215 to najwydajniejszy skaner w swojej klasie. Prędkość skanowania do 30 obrazów/min i najlepszy na rynku automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy umożliwia efektywne skanowanie w biurze, w domu lub w podróży. Do uzyskania pełnych szybkości skanowania wystarczy zasilanie z jednego kabla USB z interfejsem USB 3.0.

Kompaktowa obudowa pozwala zaoszczędzić miejsce
Zaawansowana i przemyślana konstrukcja sprawia, że lekki i kompaktowy skaner P-215 jest idealny do biura. Dzięki niewielkim rozmiarom skaner swobodnie zmieści się nawet na najbardziej ograniczonej przestrzeni. Aby skorzystać z funkcji skanowania, wystarczy podłączyć skaner do dowolnego komputera PC lub Mac. Wbudowane w urządzenie, unikatowe oprogramowanie CaptureOnTouch Lite firmy Canon jest zawsze gotowe do skanowania – nie trzeba instalować dodatkowych sterowników ani aplikacji.

Specjalny skaner dokumentów identyfikacyjnych
Ponieważ skanowanie dokumentów jest coraz bardziej istotne przy potwierdzaniu tożsamości, P-215 ma specjalną szczelinę dedykowaną do skanowania dokumentów i kart identyfikacyjnych. Zaawansowany mechanizm podający sprawia, że urządzenie szybko skanuje dokumenty identyfikacyjne i wytłaczane karty.

Poprawione przetwarzanie obrazu
Zaawansowana technologia zapewnia wysoką precyzję skanowania, do 600 dpi. Szeroki wachlarz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak automatyczne wykrywanie koloru i automatyczne rozpoznawanie orientacji tekstu, gwarantuje najwyższą jakość skanowania, która przyda się przy tworzeniu plików PDF z możliwością wyszukiwania.

Skanowanie bezpośrednio do chmury

Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego skanowania do różnych usług w chmurze, w tym Evernote, GoogleDocs™ i SharePoint. Umożliwia to szybkie przekazanie informacji do chmury, gdzie będą one dostępne zawsze i wszędzie.

Wysoce funkcjonalny pakiet oprogramowania
Urządzenie P-215 korzysta ze sterowników ISIS i TWAIN, dzięki czemu zapewnia łatwą integrację ze standardową aplikacją przetwarzania obrazu. Posiada także pełny pakiet aplikacji ułatwiających użytkownikom wydajniejszą pracę. Intuicyjny interfejs oprogramowania CaptureOnTouch firmy Canon sprawia, że skanowanie jest łatwe. Obejmuje on opcję pracy w trybie w pełni automatycznym, która automatycznie dobiera najlepsze ustawienia do zadań skanowania. PageManager (Mac) i PaperPort (Windows) umożliwiają efektywne zarządzanie plikami i korzystanie z narzędzi konwertujących. Z kolei aplikacja BizCard sprawia, że skanowanie wizytówek jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zestawy SDK (Software Developer Kit)
SDK — dostępne dla programów CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite (wbudowanych w skaner) — umożliwiają twórcom bezproblemowe zintegrowanie urządzeń P-215 z niestandardowymi aplikacjami i ustanowienie współpracy z aplikacjami innych firm.

Informacje techniczne

Układ optyczny

CMOS CIS

Rozdzielczość optyczna

[dpi]     600 x 600

Szybkość skanowania

30 obr/min

Głębia kolorów

 24

Dołączone oprogramowanie

CaptureOnTouch
CaptureOnTouch Lite
NewSoft Presto! BizCard Reader
Nuance PaperPort
Wtyczki dla Evernote; Google Docs i Sharepoint

Zawartość zestawu

Skaner
Przewód USB
Płyta z oprogramowaniem

Pozostałe parametry

Skanowanie dwustronne tak
Skanowanie w kolorze tak
Rozpoznawanie wizytówki tak
Automatyczne wykrywanie koloru; korekcja cieniowania; wzbogacanie tekstu; MultiStream; ustawienie krzywej gamma
Automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, korekcja przekosu
Redukcja efektu mory; zabezpieczenie przed prześwitywaniem/usuwanie tła; ustawienie kontrastu; wygładzanie tła; kadrowanie cieni; automatyczne ustawienie rozdzielczości
Skanowanie do fromatów: PDF; PDF/A; TIFF; JPEG; BMP i PowerPoint (PPTX)
Skanowanie wstępne; obrót obrazu; pomijanie pustych stron; wybór strony skanowania dokumentu; ustawienie obszaru skanowania; orientacja tekstu; ciągłe skanowanie; poprawa odwzorowania krawędzi
Sterowniki ISIS oraz TWAIN
Sugerowany dzienny cykl pracy: 500 stron
Trójwymiarowa korekcja kolorów, usuwanie kolorów (RGB)
Wbudowane oprogramowanie nie potrzeba instalowania d

Typ skanera

szczelinowy

Zastosowanie

tekst (OCR)

Skanowane rozmiary

A4

Podajnik dokumentów (ADF)

tak

Interfejs

USB

Fizyczne

Wymiary

Szerokość [mm] 285
Głębokość [mm] 95
Wysokość [mm] 40
Wymiary z otwartą tacą: 285 (szer.) x 257 (gł.) x 202 (wys.) mm

Waga

1 kg

Gwarancja

24

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon Skaner P-215 5608B003