Konwertery mediów Intellinet

Wyświetlaj z 1
Pokaż filtry
Sortuj:

Nr katalogowy: NUITLMC1G507158

Kod producenta: 507158

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

DOSTAWA 0 Zł

Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm - Transfer danych: 1000 Mb/s- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 62,5/50/125 mikronów)- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)-...

Zobacz szczegóły »

396,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: NUITLMC1G506519

Kod producenta: 506519

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

DOSTAWA 0 Zł

Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci Ethernet opartej na miedzi na Ethernet światłowodowy. Teraz migrację lub rozbudowę istniejących sieci można osiągnąć przy minimalnych kosztach...

Zobacz szczegóły »

214,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł