Konwertery mediów

Wyświetlaj z 1
Pokaż filtry
Sortuj:

Nr katalogowy: NUTPLMC1G01

Kod producenta: MC210CS

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS...

Zobacz szczegóły »

141,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: NUTPLMC1003

Kod producenta: MC111CS

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów...

Zobacz szczegóły »

114,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: NUTPLMC1000

Kod producenta: MC112CS

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów...

Zobacz szczegóły »

114,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: NUITLMC10510493

Kod producenta: 510493

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC

DOSTAWA 0 Zł

228,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: NUITLMC10545068

Kod producenta: 545068

Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM

DOSTAWA 0 Zł

Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM- Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km- Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545075- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s-...

Zobacz szczegóły »

332,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: NUITLMC1G507158

Kod producenta: 507158

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

DOSTAWA 0 Zł

Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm - Transfer danych: 1000 Mb/s- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 62,5/50/125 mikronów)- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)-...

Zobacz szczegóły »

426,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: AVTEYKAU0301139

Kod producenta: 301139

Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R- Obsługa częstotliwości próbkowania 32, 44.1, 48 oraz 96 KHz- 24-bitowy strumień wejściowy S/PDIF w kanale...

Zobacz szczegóły »

78,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: AVATNSCV190AT00

Kod producenta: CV190

Konwerter DisplayPort Console CV190 to konwerter konsoli DisplayPort. W pełni obsługuje przełączniki ATEN KVM, które wykorzystują specjalnie zaprojektowane 15-stykowe złącza Special High Density (SPHD-15) do przesyłania danych KVM między przełącznikiem a komputerem. Podłączając przełączniki SPHD-15,...

Zobacz szczegóły »

198,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Nr katalogowy: AVATNVEVE170AT0

Kod producenta: VE170

ATEN VGA/Audio Cat5 Extender 1024x768@300m

DOSTAWA 0 Zł

Przedłużacz VGA / Audio Cat 5 (1024 x 768 przy 300 m) VE170 Przedłużacze VE170 VGA / Audio Cat 5, składające się z nadajnika (VE170T) i odbiornika (VE170R), są ekonomicznymi i wydajnymi rozwiązaniami do wysyłania i odbierania wysokiej jakości treści audio/wideo na duże odległości. Wystarczy podłączyć...

Zobacz szczegóły »

956,00 zł

Do koszyka Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł