ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)

Nr katalogowy: SGZND3G08FIREST

Kod producenta: ZV3-8-FIRE

ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)
ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)
ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)
ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)
ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)

ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)

Pendrive pamięci USB

  • Pojemność pamięci flash: 8 GB
  • Gwarancja: 24
  • Waga: 14 g
  • Prędkość odczytu: 90 MB/s
  • Prędkość zapisu: 30 MB/s
  • Interfejs: USB 3.0
Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

ZaNa Design VIP...

SZLACHETNE DREWNO
Obudowa wszystkich pamięci z serii VIP COLECTION zawsze powstaje z jednego, dokładnie wyselekcjonowanego kawałka drewna Wenge. Słoje drewna z obudowy pamięci idealnie komponują się ze słojami z zatyczki, tworząc jedną całość.
Szlachetne drzewo Wenge to jedna z najpiękniejszych odmian drzew tropikalnych Afryki. Ciekawa struktura i głębia koloru tego drewna zapewnia naszym produktom wyszukaną elegancję. To egzotyczne drewno dzięki swojej nietypowej urodzie i wysokiej trwałości jest dziś niezwykle pożądanym towarem. Jego wyrazisty słój od zawsze czarował i pobudzał wyobraźnię. Wenge przez tysiące lat wykorzystywane było przez afrykańskich szamanów do magicznych rytuałów. Dziś, dzięki kolekcji VIP COLLECTION możesz mieć skrawek magicznej i tajemniczej Afryki tylko dla siebie!

Drewno używane do produkcji pamięci pochodzi z legalnego źródła, tylko od renomowanych dostawców. Tym samym marka Zana Design respektuje przepisy prawne dotyczące ścisłych limitów wycinki tych rzadkich i szlachetnych drzew.

POWRÓT DO NATURALNOŚCI
Pendrive’y VIP COLLECTION w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencji są podwójnie olejowane, a nie lakierowane. Dzięki temu drewno prócz unikalnej struktury słoi ma w pełni gładką i lśniącą powierzchnię. Jednocześnie, tak przygotowana obudowa jest doskonale zabezpieczona, a także zachowuje intensywną barwę naturalnego drewna.

SREBRO PRÓBY 925
Pamięci ozdobione są aż z dwóch stron wysokiej czystości srebrem próby 925 używanym również do produkcji wysokiej jakości biżuterii srebrnej. W procesie przygotowawczym srebro jest dokładnie czyszczone i ręcznie polerowane, a następnie niezwykle precyzyjnie integrowane z drewnianą obudową. Górna część pendrive’a posiada srebrną zawieszką do której można doczepić np. skórzany rzemień.

POLSKI DIAMENT – KRZEMIEŃ PASIASTY
Krzemień pasiasty nie bez powodu nazywany jest polskim diamentem bowiem faktycznie posiada on wszystkie cechy kamieni jubilerskich: rzadkość, dekoracyjność i twardość. Jest to zdobna odmiana krzemienia odznaczająca się kontrastowym ułożeniem ciemnych i jasnych smug w tonacjach ciepłych beżów i chłodnych szarości, często tworzących bardzo atrakcyjny wzór. Krzemień to także „kamień optymizmu”, który dodaje energii i witalności oraz usuwa zmęczenie. Co ciekawe krzemień pasiasty jest wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie! A dokładnie w Polsce na Ziemie Sandomierskiej. To właśnie dzięki niemu model VIP Firestone z serii VIP COLLECTION jest niezwykle ekskluzywnym gadżetem z polskim akcentem.

LASEROWY GRAWER
Z boku obudowy znajduje się laserowo wygrawerowane nazwa marki ZaNa Design.
Oprócz tego każda pamięć ma drobny grawer z informacją o pojemności. Grawer jest bardzo dokładny i niezwykle trwały.

MAGNESOWA ZATYCZKA
Pamięć posiada specjalnie zaprojektowaną zatyczkę z wbudowanym wewnątrz magnesem, dzięki któremu unikniesz przypadkowego zagubienia zatyczki.

Informacje techniczne

Prędkość odczytu

90 MB/s

Prędkość zapisu

30 MB/s

Wymiary

71,5 x 17,5 x 9,7mm

Waga

14 g

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x

Pojemność pamięci

8 GB

Interfejs

USB 3.0

Pojemność pamięci flash

8 GB

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: ZaNa Design VIP Firestone 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, krzemień)