SteelSeries Podkładka DEX

Nr katalogowy: AMSTEF000000007

Kod producenta: 63500

SteelSeries  Podkładka DEX
SteelSeries  Podkładka DEX
SteelSeries  Podkładka DEX
SteelSeries  Podkładka DEX

SteelSeries Podkładka DEX

Podkładki pod myszki

  • Podkładka pod nadgarstek: Nie
  • Przeznaczenie: Gaming
  • Gwarancja: 24
Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

SteelSeries  Po...

Nieporównywalne osiągi
SteelSeries DeX to nowy standard w kategorii high-endowych podkładek. Mamy za sobą niemałą historię tworzenia wyjątkowych podkładek. Najpierw był Icemat, następnie QcK, a po tym seria HD. DeX jest kulminacją badań i testów trwających ponad dekadę oraz najnowszej technologii. Dzięki temu może dostarczyć Wam niezrównanych osiągów, będąc najlepszą podkładką dla profesjonalnych graczy. DeX jest ostatnią podkładką, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Szybko i gładko
DeX projektowaliśmy z jedną istotną ideą - chcieliśmy stworzyć powierzchnię z najniższym możliwym współczynnikiem tarcia na rynku, dając najwyższą prędkość i precyzję, jaką tylko się da. Powierzchnia została tak zoptymalizowana, żeby w każdym miejscu ruch był gładki i identyczny, nawet jeżeli wjedziesz myszką na logo SteelSeries. Każdy ruch myszy będzie wykonany bez wysiłku.

Nowatorska powierzchnia
Przyjrzyj się dokładnie powierzchni SteelSeries Dex - nie jest to typowa podkładka pod mysz. To co zauważysz, to specjalne ukształtowanie nawierzchni, składające się z mnóstwa mikroskopijnych wypustek w kształcie sześciokątów, które redukują liczbę punktów stycznych myszy z podkładką. Mniej kontaktu oznacza mniejsze tarcie. To właśnie te mikroskopijne nierówności minimalizują tarcie, zapewniając jednocześnie dokładne śledzenie ruchów myszy.

Dla pro-graczy

Tworzymy produkty dla wszystkich graczy. Niemniej jednak bardzo cenimy wkład i rygorystyczne testy przeprowadzane przez tych najlepszych. Kiedy DeX sprostał ich wysokim wymaganiom, wiedzieliśmy, że zostanie częścią każdego zestawu do grania. Dzięki pomocy profesjonalistów przy wielokrotnych, zaawansowanych testach, powierzchnia wykonana z polimerów, zapewniających wygodę i niski współczynnik tarcia, okazała się być najlepsza.

Informacje techniczne

Przeznaczenie

Gaming

Podkładka pod nadgarstek

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny , Pomarańczowy

Wymiary

320 x 2 x 270 mm.

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: SteelSeries Podkładka DEX