Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)

Nr katalogowy: UKROCRGP0000011

Kod producenta: ROC-12-651-BN

Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)
Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)
Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)
Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)
Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)

Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)

Klawiatury komputerowe przewodowe

  • Rodzaj: Multimedialna
  • Zestaw z myszką: Nie
  • Interfejs: USB
  • Połączenie: Przewodowe
  • Gwarancja: 24
Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Roccat Klawiatu...

Najbardziej zaawansowana, konfigurowalna klawiatura mechaniczna bez sekcji numerycznej w historii gamingu.
Przedstawiamy klawiaturę podświetlaną z dokładnością do jednego klawisza - ROCCAT Ryos TKL Pro. Napędzana silnikiem 2.0, z masą opcji konfuguracyjnych oświetlenia oraz możliwością wyboru klawiszy CHERRY MX w czterech kolorach.

OŚWIETL SWÓJ ARSENAŁ

Obługiwany przez nowy silnik oświetlenia w wersji 2.0, Ryos TKL PRO oferuje w pełni konfigurowalne efekty oświetlenia z możliwością wyboru konkretnego podświetlenia nawet dla jednego klawisza. Oznacza to, m.in. możliwość dodania niesamowitych efektów świetlnych takich jak wygaszanie po wciśnięciu klaiwsza! Istnieje również możliwość dowolnej skonfigurowania podświetlenia skrótów klawiszowych, modyfikatorów, sekwencji makro, czasów odświeżenia danej umiejętności w grach MMO i wiele innych. Dzięki załączonemu oprogramowaniu możesz zaprogramować każde oświetlenie, jakie sobie wymarzysz!

KOMPAKTOWA - bez sekcji numerycznej

Roccat w Ryos TKL Pro oferuje praktycznie wszystkie zaawansowane funkcje swojego starszego brata, Ryos MK Pro, w kompaktowym formacie tenkeyless. Jest to idealna klawiatura dla wyrafinowanych graczy, przedkładających ponad wszystko funkcjonalnosć. Brak wbudowanej sekcji numerycznej powoduje, że zmniejsza się odległość pomiędzy klawiszami WASD i myszką, co jest idealnym rozwiązaniem dla graczy ceniących sobie mniejszą odległość pomiędzy nadgarstakimi. Dodatkową korzyścią zwartej konstrukcji Ryos TKL Pro jest jest oszczędność miejsca na biurku bez obniżenia funkcjonalności.

KONFIGURACJA KLAWISZY - dopasowanie do każdej gry

Ryos TKL Pro, dzięki systemowi Easy-Shift [+] staje się całkowicie całkowicie konfigurowalną klawiaturą. Dzięki Easy-Shift [+] i klawiszowi Fn, można przypisać funkcję klawisza wtórnego do praktycznie każdego klawisza na klawiaturze, aby dopasować kongifurację do każdej gry. Dodając do tego fakt, że można stworzyć aż 470 makra przechowywane w pamięci flash urządzenia, otrzymujesz niesamowicie konfigurowalny sprzęt gamingowy.

PEŁEN ARSENAŁ KLAWISZY Z TECHNOLOGIĄ NKRO

Dzięki technologii NKRO gracz może wdusić dowolną ilość klawiszy bez ryzyka , że któreś z nich nie zostaną poprawnie rozpoznane przez system. Od teraz gracz nie jest zmuszany do wykorzystywania tylko części klawiszy w których zastosowano selektywny anty-ghosting jak to ma miejsce w zwykłych klawiaturach.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PODZESPOŁY DAJĄCE KOPA
Wyposażona w procesor 32-Bitowy ARM Cortex, Ryos MK wychodzi przed szereg. Jego moc pozwala na całkowitą niezawodność pracy klawiatury, nie poświęcając przy tym nic z mocy obliczeniowej jednostki CPU komputera. Druga jednostka MCU obsługuje wszystkie podświetlenia klawiszy, dzięki czemu zaawansowane funkcje oświetleniowe nie umniejszają ani o trochę szybkości działania.

ŚLEDŹ SWOJE OSIĄGNIĘCIA Z ROCCAT ACHIEVEMENTS DISPLAY
Aplikacja R.A.D będzie śledzić na bieżąco poczynania gracza oraz poziom umiejętności pozwoli na wgląd w statystki oraz nagrodzi za kluczowe osiągnięcia, którymi następnie będzie można pochwalić się facebooku lub innych stronach społecznościach.

OBUDOWA WYKONANA NA POŁYSK WOLNA OD SMUG
Tak, to możliwe! Obudowa klawiatury Ryos mimo wykończenia gloss jest odporna na odciski palców oraz smugi dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wykończenia Roccat - zewnętrzna powierzchnia obudowy składa się z mikro-punkcików.

Pełen komfort, ROCK SOLID
Ryos TKL Pro zapewnia zwartą konstrukcję bez kompromisów w zakresie komfortu dla zapalonych graczy. Dzięki zintegrowanej podstawce pod nadgarstki i perfekcyjnie rozmieszczonym gumowanym podstawkom klawiatura Ryos pozostanie stabilna nawet podczas najbardziej żywiołowych rozgrywek. Olbrzymia podstawka pozwoli także na wielogodzinne sesje bez uczucia dyskomfortu.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Lliczba klawiszy: 113

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Rodzaj

Multimedialna

Zestaw z myszką

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Roccat Klawiatura RYOS TK PRO (Mechaniczna Cherry MX Brown)