Rexel Niszczarka Mercury RLX20 P-4/22 kartki/CD/115L

Nr katalogowy: ANREX000035

Kod producenta: 2102446

DOSTAWA 0 Zł

Rexel Niszczarka Mercury RLX20 P-4/22 kartki/CD/115L

Rexel Niszczarka Mercury RLX20 P-4/22 kartki/CD/115L

Niszczarki do papieru

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!Nowoczesna niszczarka Mercury RLX20 dla dużych biur zapewnia bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na drobne ścinki konfetti. Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 22 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Rexel Niszczark...

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!

Nowoczesna niszczarka Mercury RLX20 dla dużych biur zapewnia bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na drobne ścinki konfetti. Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 22 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek zapewnia łatwe opróżnianie.

Duża niszczarka biurowa Rexel Mercury RLX20 to model przeznaczony dla dużych biur zatrudniających 20 lub więcej pracowników, zapewniający poziom bezpieczeństwa DIN4, co oznacza, że urządzenie tnie papier na całkowicie niemożliwe do odczytania skrawki typu confetti (o rozmiarach 4 x 40 mm) doskonałe zabezpieczenie ważnych danych.

Wyposażony w rewolucyjną technologię zapobiegania zakleszczeniu papieru Mercury, model RLX20 posiada jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, sygnalizującą, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, że ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLX20 to bardzo cicha niszczarka, która umożliwia niszczenie maksymalnie 22 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy również płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Przeznaczona w szczególności do niszczenia dużej ilości dokumentów, jest wyposażona w wyciąganą ramę o pojemności 115 litrów, przeznaczoną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 1250 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak duży pojemnik oznacza, że niszczarka nie musi być często opróżniana. Przednie drzwi i wyciągana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, że opróżnianie urządzenia jest niezwykle łatwe. Ponadto urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny sygnalizując konieczność opróżnienia. Niszczarka RLX20 automatycznie przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w odpowiednich odstępach czasu zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki. Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel.

Cechy produktu:
- Auto Start-Stop
- Cofanie papieru
- Technologia mercury
- Tnie maksymalnie 22 kartki
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Automatyczne wyłączenie przy zdjętym koszu

Informacje techniczne

Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g)

20

Szerokość szczeliny wejściowej

260 mm

Pojemność kosza

115 l

Rodzaj cięcia

ścinki

Rozmiar cięcia w mm

4 x 40

Poziom bezpieczeństwa DIN 66399

P - 4

Możliwość niszczenia

płyty CD/DVD , spinacze biurowe , laminowane dokumenty , folie do rzutników , papier , karty kredytowe , zszywki

Gwarancja

24

Szczegóły gwarancji

2 lata / 20 lat na noże

abid

166011

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Rexel Niszczarka Mercury RLX20 P-4/22 kartki/CD/115L