Rexel Niszczarka Mercury RLM11 P-5/12 kartek/CD/115L

Nr katalogowy: ANREX000036

Kod producenta: 2102449

Rexel Niszczarka Mercury RLM11 P-5/12 kartek/CD/115L

Rexel Niszczarka Mercury RLM11 P-5/12 kartek/CD/115L

Niszczarki do papieru

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!Nowoczesna niszczarka Mercury RLM11 dla biur o dużych potrzebach w zakresie niszczenia zapewnia bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na mikro ścinki. Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 12 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu,...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Rexel Niszczark...

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!

Nowoczesna niszczarka Mercury RLM11 dla biur o dużych potrzebach w zakresie niszczenia zapewnia bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na mikro ścinki. Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 12 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek zapewnia łatwe opróżnianie ścinków.

Duża niszczarka biurowa Rexel Mercury RLM11 to model przeznaczony dla dużych biur zatrudniających 20 lub więcej pracowników, zapewniający poziom bezpieczeństwa DIN5, co oznacza, że urządzenie tnie papier na całkowicie niemożliwe do odczytania, bardzo małe skrawki typu confetti (o rozmiarach 1,9 x 15 mm) – doskonałe zabezpieczenie ważnych danych.

Wyposażony w rewolucyjną technologię zapobiegania zakleszczeniu papieru Mercury, model RLM11 posiada jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, sygnalizującą, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, że ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLM11 to bardzo cicha niszczarka, która umożliwia niszczenie maksymalnie 12 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy również płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Przeznaczona w szczególności do niszczenia dużej ilości dokumentów, jest wyposażona w wyciąganą ramę o pojemności 115 litrów, przeznaczoną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 1250 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak duży pojemnik oznacza, że niszczarka nie musi być często opróżniana. Przednie drzwi i wyciągana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, że opróżnianie urządzenia jest niezwykle łatwe. Urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny sygnalizując konieczność opróżnienia. Niszczarka automatycznie przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w odpowiednich odstępach czasu zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki. Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel.

Cechy produktu:
- Auto Start/Stop
- Technologia Mercury - brak zacięć papieru
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
- Cofanie papieru
- Cicha, tylko 55 dB

  Informacje techniczne

  Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g)

  11

  Szerokość szczeliny wejściowej

  260 mm

  Pojemność kosza

  115 l

  Rodzaj cięcia

  mikrościnki

  Rozmiar cięcia w mm

  1.9 x 15

  Poziom bezpieczeństwa DIN 66399

  P - 5

  Możliwość niszczenia

  płyty CD/DVD , spinacze biurowe , laminowane dokumenty , folie do rzutników , papier , karty kredytowe , zszywki

  Gwarancja

  24

  Szczegóły gwarancji

  2 lata / 20 na noże

  Napisz pierwszy komentarz

  * pola wymagane

  Zadaj pytanie

  Zapytaj o produkt: Rexel Niszczarka Mercury RLM11 P-5/12 kartek/CD/115L