Rexel Niszczarka Mercury RDSM770 P-6/7 kartek/70L

Nr katalogowy: ANREX000033

Kod producenta: 2102566EU

Rexel Niszczarka Mercury RDSM770 P-6/7 kartek/70L

Rexel Niszczarka Mercury RDSM770 P-6/7 kartek/70L

Niszczarki do papieru

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!Nowoczesna niszczarka Mercury RDSM770 dla biur zatrudniających do 20 pracowników zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, tnąc poufne dokumenty na super mikro ścinki. Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 7 kartek naraz. Wysuwana rama na...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Rexel Niszczark...

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!

Nowoczesna niszczarka Mercury RDSM770 dla biur zatrudniających do 20 pracowników zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, tnąc poufne dokumenty na super mikro ścinki.
Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 7 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 950 pociętych kartek zapewnia łatwe opróżnianie ścinków.

Wyposażony w rewolucyjną technologię zapobiegania zacięciom papieru Mercury model RDSM770 posiada jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, która sygnalizuje, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia.
Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, że nie ma ryzyka zacięcia. Po usunięciu nadmiaru papieru niszczarka automatycznie kontynuuje pracę.
Model RDSM770 to niszczarka zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa, która umożliwia jednorazowe niszczenie maksymalnie 8 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Zaprojektowana do cięcia dokumentów na bardzo małe skrawki typu confetti Po wewnętrznej stronie drzwiczek przednich znajduje się wyciągana rama przeznaczona do przechowywania worków plastikowych lub papierowych o pojemności 70 litrów - 950 kartek, dzięki czemu opróżnianie urządzenia jest niezwykle łatwe. Ponadto urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny, sygnalizując konieczność opróżnienia. System automatycznego smarowania spryskuje głowicę tnącą olejem w odpowiednich odstępach czasu, co zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki.

Urządzenie automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii, jeśli nie jest używana przez 2 minuty, dzięki czemu urządzenie stanowi doskonały wybór dla każdego biura, które chce być przyjazne dla środowiska.
Są też dostępne papierowe worki na odpadki o pojemności 70 litrów. Zachęcają one pracowników biura do recyklingu zużytego papieru. Czytelny i łatwy w użyciu panel sterowania, kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie oraz bardzo cicha praca sprawiają, że elegancka niszczarka RDSM770 to nieodzowne wyposażenie każdego biura, w którym regularnie muszą być niszczone ważne, poufne dokumenty.

Niszczarka RDSM770 o wadze 38.24 kg i wymiarach 782 (wys.) x 480 (szer.) x 370 (gł.) mm jest ponadto objęta 2-letnią gwarancją producenta, wraz z rozszerzoną gwarancją na ostrza tnące.
Urządzenie spełnia wszystkie wymogi międzynarodowych norm bezpieczeństwa oraz standardów TUV i CE.
Automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w odpowiednich odstępach czasu zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki.

Unikalne Cechy Produktu:
- 2 stopniowy system zabezpieczający zacięciom (1.Mercury; 2. Wycofanie)
- Auto start–stop, cofanie papieru, zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Automatyczne wył. przy zdjętej głowicy
- Bardzo cicha, tylko 60 db
- Autooliwienie noży
- Gwarancja 2 lata /20 lat na noże

Informacje techniczne

Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g)

7

Szerokość szczeliny wejściowej

250 mm

Pojemność kosza

70 l

Rodzaj cięcia

ścinki

Rozmiar cięcia w mm

0.8 x 11

Poziom bezpieczeństwa DIN 66399

P - 6

Możliwość niszczenia

papier

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Rexel Niszczarka Mercury RDSM770 P-6/7 kartek/70L