Smatband FitOne

Kompaktowy rozmiar inteligentnej opaski jest jedną z jej wielu zalet. Nieduże wymiary i niewielka waga (18 g.) gwarantują komfort użytkowania. Czarny silikonowy pasek i zgrabna koperta zapewniają elegancki wygląd, który pasuje zarówno do wyjściowych jak i sportowych strojów. A prosta obsługa polegająca na dwukrotnym stuknięciu tarczy opaski daje gwarancję intuicyjnego użytkowania.

Dedykowana aplikacja

Aplikacja Wrist Band została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom użytkownika. Po wprowadzeniu danych aplikacja liczy ilość spalonych kalorii w oparciu o przelicznik metaboliczny MET. Dzięki temu przedstawia nie tylko ilość spalonych kalorii danego dnia, ale również bieżącą kontrolę poziomu współczynnika BMI.

Opaska, która dotrzymuje kroku

FotOne jest tak poręczna, że można mieć ją zawsze przy sobie. W trybie czuwania opaska mierzy i analizuje dane dotyczące aktywności fizycznej oraz snu. Smartband wyposażony jest w akcelometr (g-sensor), który monitoruje ruchy ciała użytkownika i przetwarza je w oparciu o algorytmy, które pozwalają ustalić szczegóły: liczbę kroków, przebyty dystans, czas, średnią prędkość oraz ilość spalonych kalorii.

FitOne pracuje nawet podczas snu

Smartband posiada funkcję zapisu i analizy snu: przedstawia nie tylko długość snu, ale pozwala również ocenić jego jakość. Aplikacja w sposób graficzny wskazuje długość snu, długość i ilość przebudzeni w ciągu nocy oraz płytki i głębokie fazy snu. Dostępna jest również opcja dostosowania założeń długość snu, dzięki czemu w łatwy sposób można ocenić niedobór bądź nadwyżkę czasu spędzonego w łóżku.

Ręka na pulsie

Oddzielna zakładka aplikacji Wrist Band jest poświęcona statystykom pozwalającą w obiektywny sposób ocenić postępy w codziennej aktywności fizycznej. Zestawienia tygodniowe i miesięczne pozwalają weryfikować postęp w dążeniu do osiągnięcia zdrowego stylu życia

Zasilanie bez ładowania

Smartband FitOne zasilany jest baterią CR2032, dzięki czemu nie trzeba martwić się ładowaniem urządzenia co kilka dni. Długi czas działania zapewnia komfort użytkowania, a także wygodę w podróży bez konieczności zabierania ze sobą ładowarki.

Monitoruje aktywność fizyczną

- liczbę kroków i przebyty dystans
- czas i średnią prędkość
- ilość spalonych kalorii
- intensywność treningu

Analizuje sen

- długość snu i czas spędzonego na zaśnięcie
- ilość i długość przebudzeń
- płytki i głębokie fazy snu

Osiągnięcia i statystyki
- przegląd aktywności i snu 24 godziny na dobę


Zobacz więcej smartwachy

smartwach i monitory aktywności
powrót