Telewizor Finlux 50-FFC-4112

Nr katalogowy: TVFIN50LFFC4112

Kod producenta: 50-FFC-4112

Telewizor Finlux 50-FFC-4112
Telewizor Finlux 50-FFC-4112
Telewizor Finlux 50-FFC-4112
Telewizor Finlux 50-FFC-4112

Telewizor Finlux 50-FFC-4112

Telewizory Smart Tv, 4k, FHD

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

50-calowa matryca D-LED FullHD
 

Telewizor posiada 50-calową matrycę D-LED wspartą rozdzielczością 1920x1080. Dzięki temu obraz tu wyświetlany zawsze będzie szczegółowy a czcionki ostre. Co więcej, zaimplementowana technologia DirectLED pozwala uzyskać bardziej równomierne podświetlenie panelu aniżeli jest to w przypadku matrycy Edge LED. W matrycy tego typu można też stosować funkcję "local dimming", dzięki której osiąga się wyższy kontrast i lepsze przedstawienie czerni. Funkcja ta dodatkowo oznacza tłumienie poszczególnych diod LED w miejscu, gdzie można uzyskać głębszą czerń.

Finlux telewizor 50-FFC-4112

​Finlux 50-FFC-4112 wspiera odświeżanie 300 FMX (Hz)

 

Parametr ten informuje o tym, ile razy w ciągu sekundy zmienia się obraz. Wyższe częstotliwości mają to do siebie, że bezbłędnie potrafią wyeliminować efekt smużenia. Powodują, że dynamiczny obraz jest bardziej płynny i wyraźniejszy.

 

Wysoki kontrast statyczny 5000:1

 

Kontrast statyczny to realna wartość kontrastu oferowanego przez matrycę, którą można zmierzyć. Im wyższa wartość tym lepiej.  Kontrast statyczny ma w większości przypadków wartość  w przedziale 1:1000 - 1:5000. W odróżnieniu od kontrastu dynamicznego podawanego przez producentów ten jest jak najbardziej realną wartością.
 


Wbudowane głośniki o mocy 16 Wat

 

Dźwięk w telewizorze odgrywa istotną rolę. Niestety niejednokrotnie producenci zdają się o tym zapominać, czego wynikiem jest późniejsza konieczność dokupywania osobnych zestawów głośnikowych. Na szczęście - nie tutaj. Telewizor ten oferuje Wam dwa wbudowane 8-watowe głośniki.

 

Klasa energetyczna A+
 

Dzięki zastosowaniu w telewizorze klasy energetycznej A+ rachunki za energię elektryczną będą niskie. Do tego dbasz też o środowisko naturalne, bo długie oglądanie telewizji nie przekłada się na wzrost zużytego prądu.

Finlux telewizor 50-FHC-5622

Dźwięk DTS
 

Wiodący w branży wielokanałowy kodek do dźwięku przestrzennego surround jest zintegrowany z systemem Finlux. Jego obecność  zapewni wysokiej jakości dźwięk przestrzenny.

 

Funkcje poprawy dźwięku
 

 • Equalizer (5 Band) 
 • GER(D) + Nicam stereo       
 • Sorround Sound
   

Dostępność trybu SmartTV / Netflix
 

Inteligentna aplikacja do zdalnego sterowania "Finlux Smart Center" może łączyć się z kontami w mediach społecznościowych, a także umożliwia podgląd szczegółów programu dzięki bogatym usługom EPG. Telewizor ten zaopatrzono w przeglądarkę internetową "Vewd", tak aby sprostać Waszym potrzebom dostępu do Internetu. Dodatkowo Smart TV w tym modelu telewizora Finlux obsługuje udostępnianie dźwięku i wideo między urządzeniami w celu urozmaicenia poziomu domowej rozrywki.

 

Wsparcie dla standardu telewizyjnego "HbbTV"
 

HBBTV jest to standard telewizji hybrydowej, który łączy w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora za pośrednictwem szerokopasmowego łącza internetowego. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym, co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.

Finlux telewizor 50-FFC-4112

Tryb hotelowy 
 

Funkcja umożliwiająca dostosowanie parametrów telewizora w ten sposób, żeby były odpowiednie w przypadku użytkowania odbiornika w hotelu. Pozwala zablokować dostęp do konkretnych programów, ustalić maksymalny poziom głośności urządzenia czy też pozwala na wybór źródła, z jakiego telewizor ma się uruchamiać.

 


Finlux Smart Remote 
 

Aplikacja ta współpracuje ze smartfonami opartymi o system Android lub iOS. Łączy ona smartfona z telewizorem i ułatwia korzystanie z każdej funkcji.
 


Obecność 1 portu USB


Przydadzą się w sytuacji, kiedy zechcesz obejrzeć swój ulubiony film, serial czy też puścić bajkę swoim pociechom z zewnętrznego źródła danych np. pendrive’a lub dysku przenośnego.

 

Obecność 2 portów HDMI
 

„High-definition multimedia interface“ jest nowoczesnym interfejsem służącym do przesyłania różnego typu sygnałów audio oraz wideo poprzez jeden przewód łączący telewizor z innym urządzeniem. 

Finlux telewizor 50-FFC-4112

Wsparcie dla technologii "CI/CI+ Ready"
 

Specjalne złącze pozwala używać karty inteligentnej ze wbudowanym modułem dostępu warunkowego CI+ w celu korzystania z płatnych kanałów telewizyjnych.
 


Obecność złącza komponentowego (YPbPr)
 

Jest to standard analogowego przesyłania obrazu. Polega na przesyłaniu sygnału za pomocą trzech składowych (komponentów) transmitowanych po niezależnych kablach dla zmniejszenia wpływu zewnętrznych zakłóceń oraz strat sygnału.
 


Możliwość nagrywania dzięki standardowi PVR
 

Dzięki  wbudowanemu modułowi PVR masz możliwość, po uprzednim zamontowaniu pendrive'a, nagrania wybranego przez Ciebie programów. Dzięki temu sam decydujesz, co chcesz oglądać albo znów obejrzeć ponownie oraz kiedy.
 


Wsparcie dla standardu HVEC h.265
 

HECV oferuje prawie dwukrotnie wyższą wydajność od poprzednika i obsługuje rozdzielczość do 8K UHD. Kodek HVEC pozwala na zapis materiału wideo, przy użyciu najmniejszego możliwego bitrate, ale przy jednoczesnym zachowaniu pożądanego poziomu jakości tego materiału.

Finlux telewizor 50-FFC-4112

Skanowanie progresywne
 

Technologia ta podwaja rozdzielczość pionową obrazu co finalnie daje Tobie ostrzejszy obraz w odbiorze. 
 

Obecność złącza Coaxial
 

Umożliwia przesyłanie między dwoma odbiornikami dźwięku zapisanego cyfrowo, bez potrzeby konwertowania do postaci analogowej.


Digital EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych 
 

Został stworzony po to, aby użytkownik oprócz oglądania konkretnego programu/serialu/filmu mógł się zapoznać z bieżącym programem na ten określony dzień. 


Blokada rodzicielska
 

Telewizor 50-FCC-4112 firmy Finlux wyposażony został w funkcję kontroli rodzicielskiej. Aby jej uzywać, wystarczy tylko skonfigurować odpowiednie temu ustawienie w menu telewizora.
 

Opcja montażu ściennego​
 

Aby mieć pewność, że telewizor nadaje się do zawieszenia na ścianie, musimy w jego specyfikacji technicznej odnaleźć wzmiankę o kompatybilności ze standardem VESA (ang. Video Electronics Standards Association).

 

Wbudowany tuner cyfrowy
 

 • Analogowy
 • DVB-C
 • DVB-T MPEG-2
 • DVB-T MPEG-4 (H.264)

Informacje techniczne

Technologie

- Tryb hotelowy
- HEVC
- Odświeżanie - 300 FMX (HZ)

Panel

D-LED

Obraz

Przekątna ekranu

50"

Technologia HD

Full HD

Proporcje obrazu

16:9

Rozdzielczość

1920 x 1080 (FHD 1080)

Kontrast statyczny

5 000:1

Kąt widzenia poziomy

178 °

Jasność

300 cd/m²

Czas reakcji

6.5 ms

Obsługa 3D

Nie

Kąt widzenia pionowy

178 °

Dźwięk

System dźwięku

 • GER(D) + NICAM STEREO
 • EQUALIZER (5 BAND)       
 • SURROUND SOUND  

Tuner

Tuner TV

Analogowy

Funkcje

Telegazeta (pamięć)

1000 stron

Komunikacja

WiFi

Nie

DLNA

Nie

Gniazda we/wy

1 x AV

Zużycie energii

Pobór mocy

49 W

Ogólne

Gwarancja

24

Model

50-FFC-4112

Fizyczne

Głębokość z podstawą

235 mm

Głębokość

90 mm

Szerokość

1134 mm

Waga

11.5 kg

Wysokość

666 mm

Wysokość z podstawą

717 mm

Pozostałe parametry

Zasilanie: 0,5W(ST-BY) 220-240V AC 50Hz

Moc głośników (sumaryczna)

16 W

Pozostałe informacje

Języki menu:
- Duński
- Niemiecki
- Estoński
- Angielski
- Hiszpański
- Grecki
- Francuski
- Celtycki
- Galicyjski
- Chorwacki
- Włoski
- Łotewski
- Litewski
- Luksemburski
- Węgierski
- Holenderski
- Norweski
- Polski
- Portugalski
- Rosyjski
- Rumuński
- Albański
- Słoweński
- Słowacki
- Serbski
- Fiński
- Szwedzki

System TV

Brak

Funkcje

Wielojęzyczne menu OSD

PVR/DVR

Tak

Tryb hotelowy

Tak

Bluetooth

Nie

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Telewizor Finlux 50-FFC-4112