FiiO EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe

Nr katalogowy: UHFIIRDPEX1BLAC

Kod producenta: FIIO EX1 SLUCHAWKI DOKANALOWE\

FiiO  EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe
FiiO  EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe
FiiO  EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe

FiiO EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 15,00 zł

FiiO EX1 to dynamiczne słuchawki typu IEM z Tytanową Membraną wykonaną w nanotechnologii Aerospace.EX1 to monitory douszne (iems), które wykorzystują dynamiczny przetwornik z tytanową membraną w klasie nano. Różni się on od typowego przetwornika dynamicznego tym, że jest w stanie odwzorować idealnie...

Zobacz szczegóły »

Podziel się:

FiiO EX1 to dynamiczne słuchawki typu IEM z Tytanową Membraną wykonaną w nanotechnologii Aerospace.
EX1 to monitory douszne (iems), które wykorzystują dynamiczny przetwornik z tytanową membraną w klasie nano. Różni się on od typowego przetwornika dynamicznego tym, że jest w stanie odwzorować idealnie transjenty zachowując przy tym naturalny, energetyczny dźwięk – zachowując mięsistość oraz potęgę basu jak również jasność  wysokich tonów pozostawiając czytelne poszczególne pasma oraz ich wzajemne przenikanie się. 

Membrama tytanowa w nanotechnologi Aerospace
Membrana jest sercem FiiO EX1 określając w dużym stopniu jakość dźwięku .Wykorzystując tytan - materiał, który jest lekki, ma właściwości szybkiego przewodzenia dźwięku i jest kilka razy sztywniejszy od stali, jesteśmy w stanie zaprojektować driver wokół niego osiągając pełen zakres dynamiczny jednocześnie rozciągając granice częstotliwości powyżej zakresu słyszalnego dla człowieka, zapewniając tym samym jasny i gładki dźwięk.  

Duraluminium oraz korpus ze stali nierdzewnej
Wszystkie elementy obudowy słuchawek są precyzyjnie frezowane CNC, z anodowanego duraluminium na tylnej połowie, i stali nierdzewnej na przedniej połowie. Unikalne porty tuningu są dokładnie wymiarowane i pozycjonowane aby dostarczyć żądane właściwości dostrajania dźwięku. Metalowy korpus przeznaczony jest do tłumienia rezonansu, zachowując realistyczną reakcje impulsową na odwzorowanie dźwięku na żywo.

Driver Tytanowy w Nanotechnologii
Membrana tytanowa może obsłużyć dużą mocy bez zniekształceń przy zachowaniu podstawowych transjentów znacznie lepiej
niż w przypadku  tradycyjnych driverów dynamicznych.

Kevlarowy kabel
Kabel EX1 składa się z 42 nici o wysokiej czystości miedzi OFC, splecionych z włókien  Kevlara 250D, zapewniając doskonałą soniczność oraz odporność na zniekształcenia a tym samym  długowieczność. Zewnętrzna osłona składa się z materiału klasy medycznej TPE charakteryzzjącym się minimalnymi właściwościami efektu mikrofonowego oraz maksymalnej neutralności PH  (alergie skórne)

Ergonomia

W EX1 zastosowano ergonomiczne przesunięcie głowicy, z małym zaokrągleniem obudowy i płytkich dysz w kierunku ucha, zapewniając długotrwały komfort noszenia. Poprawne wybór końcówek (tipsów) ma kluczowe znaczenie dla komfortu i jakości dźwięku. W EX1 znajdziemy kilka zestawów tipsów w różnych rozmiarach i wzorach aby jak najlepiej dopasować zestaw pod kątem zarówno fizycznym jak i dźwiękowym.

Gwarancja

24

Impedancja

16 Ω

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

30 kHz

Czułość

102 dB

Waga

18 g

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Przeznaczenie

Telefonia komórkowa , Muzyka

Konstrukcja

Douszne

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

3,5 mm minijack

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Brak

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny

Długość przewodu

1.2 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: FiiO EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe