Pralka ładowana od frontu SUPREME CARE FSCR80211

Ultra nowoczesna pralka o wyjątkowym designie, sterowana dotykowo i o bardzo dużej pojemności - 8kg. Dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej A+++ pralka zużywa aż 20% energii mniej w porównaniu do klasy  A+.

Dzięki intuicyjnemu panelowi programowanie jest wyjątkowo szybkie i łatwe. Zaawansowany silnik indukcyjny SenseInverter Motor zapewnia cichą oraz wieloletnią niezawodną pracę. Na oporne plamy pralka ma dla Ciebie opcję Plamy Bio 15°C, która rozprawi się z takimi plamami jak krew, trawa, błoto czy kawa i to już w temperaturze 15°C.


Kolorowe 15°

Funkcja Kolorowe 15° pomaga jeszcze lepiej dobrać parametry prania i zoptymalizować wydajność dla programów dedykowanych dla kolorów. Dzięki praniu w temp. 15° detergent jest doskonale wchłaniany, a wydajność prania pozostaje taka sama jak w temp. 40°

System zarządzania detergentem

Wielu z nas używa znacznie większe ilości detergentu niż jest to konieczne. System Zarządzania Detergentem rozwiązuje ten problem, sugerując dokładną ilość detergentu właściwą dla danego cyklu prania. Zalecenia te oparte są na szeregu informacji monitorowanych przez pralkę takich jak: poziom twardości wody, zabrudzenie tkanin, wielkość ładunku, rodzaj materiału i rodzaj detergentów (proszek lub płyn). Rozwiązanie to pomaga ci oszczędzać pieniądze i dbać o środowisko.

Klasa efektywności energetycznej A+++

Nowe pralki Whirlpool zużywają aż o 30% energii mniej niż standardowe urządzenia klasy A. Mniejsze zużycie energii sprawia, że są one jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska.

Silnik indukcyjny tzw. silnik „bezszczotkowy”

gwarantuje bardzo niski poziom hałasu, mniejsze wibracje i znacznie lepszą stabilność. Poziom hałasu jest o 8 dB (A) niższy w porównaniu do tradycyjnego silnika (silnik uniwersalny).


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Funkcja pranie w zimnej wodzie Brak

Regulacja obrotów wirowania Zmienny

Opóźnienie czasu startu Płynne

Oddzielne ustawienia temperatury Ustawienia płynne

Woda plus Brak

Pojemność 8

Nóżki o regulowanej wysokości Tak - wszystkie

Pobór gorącej i zimnej wody Brak

Sposób ładowania Od przodu

Maksymalna prędkość wirowania 1200DANE TECHNICZNE

Moc przyłączeniowa (W) 1820

Długość kabla przyłączeniowego (cm) 120

Natężenie (A) 10

Głębokość urządzenia 610

Szerokość urządzenia (mm) 595

Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 640

Wysokość urządzenia (mm) 850

Poziom hałasu db(A) - wirowanie 75

Poziom hałasu db(A) - pranie 53

Waga netto (kg) 72EFEKTYWNOŚĆ

Klasa efektywności energetycznej A+++

Roczne zużycie energii (kWh/rok) 196

Efektywność suszenia B

Klasa skuteczności prania A

Roczne zużycie wody (l/rok) 9900


powrót