Master Lock Kasetka na klucze HD z zamkiem szyfrowym

Nr katalogowy: MPMSKSX5415EURD

Kod producenta: 5415EURD

darmowa dostawa adg rtv na sklepie kakto
Master Lock Kasetka na klucze HD z zamkiem szyfrowym
Master Lock Kasetka na klucze HD z zamkiem szyfrowym

Master Lock Kasetka na klucze HD z zamkiem szyfrowym

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Firma Master Lock znana jest na całym świecie jako autentyczna i trwała marka w dziedzinie kłódek i produktów bezpieczeństwa. Od chwili założenia firmy w 1921 roku, pracowaliśmy ciężko nad zdobyciem i utrzymaniem zaufania naszych klientów poprzez dotrzymywanie naszych obietnic dotyczących mocy i jakości,...

Zobacz szczegóły »

Firma Master Lock znana jest na całym świecie jako autentyczna i trwała marka w dziedzinie kłódek i produktów bezpieczeństwa. Od chwili założenia firmy w 1921 roku, pracowaliśmy ciężko nad zdobyciem i utrzymaniem zaufania naszych klientów poprzez dotrzymywanie naszych obietnic dotyczących mocy i jakości, jak również poprzez ciągłe określanie nowych standardów w zakresie projektowania, zastosowania i działania zamków. Jako największy światowy producent i sprzedawca kłódek, kontynuujemy dzieło naszego założyciela, którego pasją były innowacje, jakość i niepodważalna wartość, łącząc je z coraz szerszym wachlarzem rozwiązań w zakresie zabezpieczeń.

Kasetka do przechowywania kluczy charakteryzuje się wygodnym sposobem blokowania za pomocą 4-cyfrowej kombinacji liczb. Obudowa została wykonana ze stopu cynku, dzięki czemu jest odporna na uderzenie o dużej sile. Ten model został wyposażony w drzwiczki z plastiku, które zwiększają jego wodoodporność. Zestaw do montażu ściennego jest dołączony do opakowania.

Prezentacja 3D

Fizyczne

Wymiary

- szerokość: 135mm
- wysokość: 105mm
- głębokość: 46mm

Pozostałe

Gwarancja

-1

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Master Lock Kasetka na klucze HD z zamkiem szyfrowym