Master Lock Kasetka na klucz z zamkiem szyfrowym i podświetleniem LED

Nr katalogowy: MPMSKSX5404EURD

Kod producenta: 5404EURD

dostawa kurierem
Master Lock Kasetka na klucz z zamkiem szyfrowym i podświetleniem LED

Master Lock Kasetka na klucz z zamkiem szyfrowym i podświetleniem LED

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Firma Master Lock znana jest na całym świecie jako autentyczna i trwała marka w dziedzinie kłódek i produktów bezpieczeństwa. Od chwili założenia firmy w 1921 roku, pracowaliśmy ciężko nad zdobyciem i utrzymaniem zaufania naszych klientów poprzez dotrzymywanie naszych obietnic dotyczących mocy i jakości,...

Zobacz szczegóły »

Firma Master Lock znana jest na całym świecie jako autentyczna i trwała marka w dziedzinie kłódek i produktów bezpieczeństwa. Od chwili założenia firmy w 1921 roku, pracowaliśmy ciężko nad zdobyciem i utrzymaniem zaufania naszych klientów poprzez dotrzymywanie naszych obietnic dotyczących mocy i jakości, jak również poprzez ciągłe określanie nowych standardów w zakresie projektowania, zastosowania i działania zamków. Jako największy światowy producent i sprzedawca kłódek, kontynuujemy dzieło naszego założyciela, którego pasją były innowacje, jakość i niepodważalna wartość, łącząc je z coraz szerszym wachlarzem rozwiązań w zakresie zabezpieczeń.

Kasetka do przechowywania jednego klucza charakteryzuje się wygodnym sposobem blokowania za pomocą 4-cyfrowej kombinacji liczb i wbudowanym oświetleniem LED. Korpus zostały wykonany ze stopu cynku, a wytrzymała obudowa jest odporna na uderzenie o dużej sile.

Fizyczne

Wymiary

- szerokość: 52mm
- wysokość: 140mm
- głębokość: 44mm

Pozostałe

Gwarancja

-1

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Master Lock Kasetka na klucz z zamkiem szyfrowym i podświetleniem LED