O marce Kakto

O marce Kakto. Poznaj nas


Jesteśmy polską marką.  Właścicielem marki Kakto.pl jest Grupa AB S.A - największy dystrybutor sprzętu AGD RTV IT w Europie Środkowej. Potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas klienci, jest fakt, że grupa AB jako jedyne polskie przedsiębiorstwo zalicza się do grona dziewięciu największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie, mając ponad 8 mld zł rocznego obrotu i jest notowana na GPW.

Kakto.pl - ponad osiem lat doświadczenia

Kluczowymi czynnikami, które bierzemy pod uwagę to: cena oferowana przez sprzedawcę oraz zaufanie, jakim możemy go obdarzyć - będące pochodną między innymi. opinii, jaką sklep otrzymał od innych konsumentów. Liczą się także reputacja, oferowane formy płatności oraz szybkość i sprawność realizacjitransakcji i dostawy produktów. Wszystkie te aspekty wnikliwie analizujemy. Czy warto to robić? Oszczędność "paru złotych"w cenie towaru może być jedynie pozorna w sytuacji, gdy czas oczekiwania na zamówiony towar się wydłuży lub będziemy musieli doliczyć do niej koszt dostawy, bądź czas (także mający przecież swoją wartość) poświęcony na odbiór zamówienia. Dlatego właśnie tak ważne są kwestie poza cenowe.  W tym aspekcie najlepszym sklepem na rynku jest Kakto.pl, który oferuje opartą na wieloletnim doświadczeniu doskonałą obsługę klienta, a także konkurencyjne ceny tysięcy produktów. Jak działamy?

Kakto w pigułce


Właściciel marki Grupa AB SA - ponad 8 mld zł obrotu rocznie, notowana na GPW

Na rynku od 2012 roku

Zaufane opinie na Ceneo

94% pozytywnych opinii na Opineo

Sprzedawany towar zawsze jest na magazynie

Laur klienta 2017

Zaufana Marka 2018

Kakto to polska marka

Wygodne raty Alior i PayU

Prawie 300 sklepów w Polsce

Darmowa dostawa Kurier, InPost i do sklepów

Rozbudowana sieć sklepów - jesteśmy blisko Ciebie.

Dysponujemy siecią niemal 300 placówek w całej Polsce. W dużych i mniejszychmiastach, w każdym województwie i regionie. Ta rozbudowana sieć stacjonarnych salonów sprawia, że jesteśmy pod ręką, zawsze blisko, zawsze otwarci i do Twojej dyspozycji. Tutaj możesz znaleźć listę sklepów AGD RTV Kakto.pl.

Zakupy w sieci robi prawie każdy, ale jak zrobić je dobrze?

Potrzebujesz produktów spożywczych? Udajesz się do sklepu spożywczego. Potrzebujesz lekarstw? W pierwszej kolejności kierujesz się do lekarza, a później wraz z receptą do apteki. Co jednak dzieje się, gdy szukasz lodówki? Gdy potrzebujesz nowej kuchenki? Gdy marzy Ci się nowy, lepszy i większy telewizor? Pierwsze kroki, aby sprawdzić aktualną ofertę kierujesz do Internetu. Właściwie czegokolwiek nie chcielibyśmy dzisiaj kupić, to pierwsze kroki kierujemy właśnie do sieci. Robimy tak, by szybko poznać ofertę, porównać dostępne modele, zapoznać się z poradnikami fachowców oraz opiniami użytkowników. Internet to w dzisiejszych czasach największe okno wystawowe wszelkiego rodzaju produktów, w którym niezależnie możemy zapoznać się z asortymentem. W dobie ograniczeń w handlu, nie każdej niedzieli możemy skorzystać z wolnego czasu, aby podjechać do elektro-marketu i przyjrzeć się produktom. I tu właśniez pomocą przychodzi Internet. W dowolnym czasie, w dowolnym miejscu. Dziesiątki tysięcy produktów, setki tysięcyofert internetowych i... trudność wyboru, gdyż modele różnią się od siebie opcjami, funkcjonalnością, designem, wymiarami. Bogactwo ofert sprawia, że możemy spędzić wiele godzin na porównywaniu poszczególnych modeli. I tak właśnie się dzieje, bo jak wynika z badań ponad dwie trzecie użytkowników Internetu czas spędzony w sieci poświęca na porównywanie cen produktów i usług. Kiedy niełatwy etap wyboru modelu spełniającego nasze indywidualne potrzeby mamy za sobą, pozostaje nam ostatni, choć niestety wcale nie najłatwiejszy niż pozostałe krok. A mianowicie zakup. Każdy z nas poszukując produktu, który chciałby zakupić, przegląda serwisy internetowe oferujące ten sam sprzęt. Co sprawia, że ostatecznie wchodzimy do tego, a nie innego sklepu, aby to właśnie w nim wydać nasze pieniądze?

Szyba i darmowa dostawa. 

Oferujemy wiele opcji przesyłania produktów do Klientów. Szybka, sprawna i darmowa dostawa jest możliwa dzięki korzystaniu z usług uznanych firm kurierskich (DPD, DHL i GLS), a także współpracy z siecią InPost, która obejmuje ponad 5 tysięcy paczkomatów w praktycznie każdym mieście oraz własnej rozbudowanejsieci sklepów placówek stacjonarnych marki Kakto.pl. To wszystko sprawia, że zamawiając swój wymarzony sprzęt możesz mieć pewność, że z łatwością odbierzesz go w Twoim mieście.

Z Kakto.pl nie czekasz na zamówiony produkt.

Po długich poszukiwaniach udało Ci się znaleźć wymarzony produkt. Znalazłeś sklep oferujący dobrą cenę. Praktyką części sklepów internetowych jest polityka zamawiania wybieranego przez klienta towaru, dopiero po tym, gdy złoży zamówienie. W ten sposób, oszczędzając na kosztach magazynowania produktów, można zaoferować niższą (wydawałoby się) cenę. Niestety dla zamawiającego efektem może być wydłużony czas realizacji zamówienia. Szczególnie problematyczną sytuacja ta może stać się w okresach, gdy wielu Klientów równocześnie zamawia towary. Aby jej uniknąć warto kupować w sklepie, który oferuje asortyment będący w jego fizycznym posiadaniu. Tak działa Kakto.pl. Zakupy z nami są pewne i bezpieczne, gdyż masz pewność, że sprzedawany towar ZAWSZE jest w magazynie. Masz także pewność, że urządzenia z bogatej oferty sprzętu AGD i RTV - do kuchni, łazienki, elektroniki użytkowej - dostępne w ofercie sklepu Kakto.pl, to produkty, które posiadamy na stanie. Są one gotowe do transportu, tak aby jak najszybciej mogły trafić do Ciebie. Wyczerpującą informację o asortymencie sklepu Kakto.pl oraz aktualnych promocjach znajdziesz w naszej gazetce. A jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacjeo wyjątkowych ofertach, konkursach czy poznać porady ekspertów, to zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Dobre opinie użytkowników i wyróżnienia.

Osiem lat działalności i doświadczeń to ogromny powód do satysfakcji. Jest tobowiem potwierdzenie najwyższej jakości naszych usług, gdyż podobnie jak w świecie realnym, także handel internetowy jest weryfikowany przez wiarygodność i jakość sklepu. Kakto.pl cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami w serwisach takich jak Ceneo.pl czy Opineo.pl - 94% klientów poleca nasz sklep, jako godny zaufania. Sieć Kakto.plzostała wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marki i jakość świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów, zdobywając w 2017 roku tytuł Laur Klienta Odkrycie, w kategorii sieci sklepów RTV/AGDPodstawę oceny w plebiscycie stanowią opinie konsumentów zbierane w wieloetapowym sondażu. W ramach badania rozpoznawalność naszej marki została zweryfikowana na poziomie bardzo dobrym. Dodatkowo doceniono stały wzrost w jakości świadczonych usług oraz oferty produktowej. Klienci wyróżnili także naszą sieć za prowadzone działania marketingowe. Innym przyznanym wyróżnieniem jest tytuł Zaufana Marka.

Płacisz tak jak Ci wygodnie i korzystasz z dogodnych rat.

Nasz sklep oferuje różne opcje płatności - przy odbiorze (w przypadku wybrania opcji "Rezerwacja towaru w sklepie'), zamówienia kurierem do domu z opcją za pobraniem, gotówką/przelewem tradycyjnym, który należy opłacić najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia, a także płatność PayUMożliwość zakupu ratalnego do kwoty kredytu nawet do 20 tys. złotych, do którego wymagany jest minimalny dochód na poziomie 500 złotych netto miesięcznie.

Gwarancje honorowane w Polsce.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producentów, których sprzęt posiadamy w naszej ofercie. Tym samym nie musisz zastanawiać się nad kwestią, gdzie będziesz musiał szukać pomocy, jeśli zdarzy sie konieczność wymiany urządzenia. Wszystkie towary, które sprzedajmy, podlegają honorowanej w naszym kraju gwarancji.