Małe AGD do pielęgnacji, czyli niezbędny sprzęt w Twoim domu

Urządzenia do higieny i pielęgnacji to sprzęt niezbędny w codziennym funkcjonowaniu. Chcąc zadbać o codzienną fryzurę warto wykorzystać lokówki, prostownice czy suszarki do włosów. O śnieżny uśmiech zadbają szczoteczki elektryczne, a w szczególności zyskujące na popularności szczoteczki soniczne. Aby kompleksowo zadbać o swoją urodę, warto pamiętać również o dbaniu o zarost, a w przypadku kobiet o jego kompleksowym usuwaniu. Pomogą w tym golarki damskie czy depilatory. W dbaniu o zarost mężczyźnie pomoże golarka męska lub trymer, który umożliwi zarówno całkowite usunięcie zarostu lub jego modelowanie.

Pielęgnacja włosów

Aby odpowiednio zadbać o włosy, należy przede wszystkim skupić się na ochronie samego włosa przed szkodliwymi dla niego warunkami. Ochrona kosmków włosowych przed promieniowaniem UV to kluczowy aspekt zdrowych i lśniących włosów. Oczywiście zamiast używać suszarki do włosów, lepiej pozostawić je do samodzielnego wyschnięcia, ale jeżeli już mamy sięgać po sprzęt dedykowany pielęgnacji włosów to warto wybierać taki który dodatkowo chroni włos podczas zabiegu. Tutaj niezwykle efektywne okażą się urządzenia pokryte specjalną powłoką ceramiczną, która zawiera keratynę sprzyjającą procesowi regeneracji włosa.

Włosy mamy nie tylko na głowie, ale również na ciele. O nie również warto dbać i je przycinać oraz modelować. Idealnie gładkie nogi, czy wystylizowany zarost wymagają poświęcenia czasu, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenia, które Ci to ułatwią. W naszej ofercie znajdziesz zarówno golarki elektryczne, depilatory oraz trymery do brody i włosów.

Śnieżnobiały uśmiech ze szczoteczką soniczną

Higiena jamy ustnej to nieodłączny element codziennej rutyny, która ma miejsce w łazience. Obecnie szczoteczki soniczne, ze względu na swoje efektywne działanie wypierają z rynku szczoteczki elektryczne z obrotową główką. Szczoteczka soniczna, nazywana również dźwiękową emituje falę dźwiękową o częstotliwości dochodzącej nawet 260 Hz. To sprawia, że włosie szczotki może poruszać się tzw. ruchem miotełkowym blisko 100 tys. razy w ciągu minuty. Szczoteczki soniczne zyskują wielu zwolenników ze względu na wygodę ich użytkowania. Drgania powodują, że użytkownik musi jedynie powoli przesuwać szczoteczkę po zębach, a resztę wykonuje za nas urządzenie.

Zadbaj o zdrowie i komfort życia

Rosnące tempo życia nie wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Mimo, że komfort naszego życia w ostatnich dziesięcioleciach uległ znaczącej poprawie, to niewielu z nas ma czas na zadbanie o swoje ciało, a w konsekwencji zdrowie fizyczne i psychiczne. Z pomocą przychodzą urządzenia, które pozwolą monitorować nasz stan zdrowia. Zaliczamy do nich ciśnieniomierze czy wagi łazienkowe. Pamiętajmy, że one nie wykonają za nas pracy którą należy włożyć aby poprawić swój stan zdrowia. Jednak zapewniamy, że są skutecznym motywatorem. W chłodne, zimowe wieczory możemy ogrzać się kocami lub poduszkami elektrycznymi. Warto również mieć w domu termometr bezdotykowy, którym możemy w łatwy sposób zmierzyć temperaturę naszego ciała, a także naszych bliskich.

W naszej ofercie znajdziesz małe agd do pielęgnacji renomowanych producentów, takich jak Philips, Remington, MPM czy TEESA. Każdy z produktów możesz odebrać osobiście w jednym z naszych punktów partnerskich. Listę punktów znajdziesz na https://www.kakto.pl/lista-sklepow-agd-rtv-kakto