QUISELLE kafeterka 330ml indukcja czarna

Nr katalogowy: HNQUIKFIN03

Kod producenta: AKKA 019

QUISELLE kafeterka 330ml indukcja czarna

QUISELLE kafeterka 330ml indukcja czarna

Zaparzacze - kafeterki

Kafeterka aluminiowa o pojemności 330ml przeznaczona na kuchenki indukcyjne. Stworzona dla pasjonatów kawy – praktyczna i elegancka kafeterka Quiselle to gwarancja doskonałego smaku i aromatu. Dzięki prostej budowie kafeterka jest wygodna w użyciu, a kawę przygotowuje się łatwo i szybko. Kafeterka na...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

QUISELLE kafete...

Kafeterka aluminiowa o pojemności 330ml przeznaczona na kuchenki indukcyjne. Stworzona dla pasjonatów kawy – praktyczna i elegancka kafeterka Quiselle to gwarancja doskonałego smaku i aromatu. Dzięki prostej budowie kafeterka jest wygodna w użyciu, a kawę przygotowuje się łatwo i szybko. Kafeterka na 6 filiżanek.

Informacje techniczne

Typ

Kafeterka

Do kuchni

Indukcyjnej

Fizyczne

Kolor

czarny

Pojemność

330 ml

Ważne

Kafeterka może nie być wykrywana przez niektóre płyty indukcyjne. Przed zakupem zalecamy sprawdzenie parametrów płyty indukcyjnej deklarowanych przez producenta (na której kafeterka będzie użytkowana). Należy sprawdzić dane pod kątem średnicy wykrywalnych przez płytę naczyń. Kafeterka może nie zadziałać na płytach indukcyjnych wykrywających naczynia o średnicy większej niż postawa kafeterki. Płyta powinna wykrywać naczynia o średnicy mniejszej lub równej 11 cm.

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: QUISELLE kafeterka 330ml indukcja czarna