Onyx Boox C67 HD AfterGlow 2

Nr katalogowy: REONY06WC67AG01

Kod producenta: BOOXC67AG

Onyx Boox C67 HD AfterGlow 2

Onyx Boox C67 HD AfterGlow 2

Czytniki e-booków

Onyx BOOX AfterGlow 2 - 6 calowy czytnik ebooków z doświetlanym ekranem, dwurdzeniowym procesorem, syntezatorem mowy IVONA™ i dostępem do sklepu Google Play.Najbardziej wszechstronny czytnik e-booków na świecie. Dostęp do milionów aplikacji i e-booków ze sklepu Google Play. Rozszerz możliwości czytnika...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Onyx Boox C67 H...

Onyx BOOX AfterGlow 2 - 6 calowy czytnik ebooków z doświetlanym ekranem, dwurdzeniowym procesorem, syntezatorem mowy IVONA™ i dostępem do sklepu Google Play.
Najbardziej wszechstronny czytnik e-booków na świecie. Dostęp do milionów aplikacji i e-booków ze sklepu Google Play. Rozszerz możliwości czytnika i dostosuj go do swoich potrzeb. Szybszy dwurdzeniowy procesor. E-czytnik działa i uruchamia się szybciej niż kiedykolwiek przedtem. Nowe podzespoły w urządzeniu inteligentnie i efektywnie zmniejszają zużycie energii, co oznacza jeszcze dłuższe działanie przy wykonywaniu tych samych czynności. Do 8 tygodni działania na jednym ładowaniu baterii. Dzięki gestom łatwiej przechodzisz do stron oraz powiększasz rozmiar czcionki. Przyłóż dwa palce do ekranu i oddal je od siebie, aby błyskawicznie powiększyć rozmiar tekstu. AfterGlow 2 daje możliwość tworzenia kopii swojej biblioteki na dysku internetowym Midiapolis Drive za darmo. Wysyłaj i pobieraj e-booki na urządzenie przez sieć Wi-Fi nawet w kilka sekund. Midiapolis News Reader pozwala czytać wiadomości i artykuły ze swoich ulubionych serwisów i blogów wygodnie na e-papierze. Koniec z czytaniem na komputerze! Aplikacja Kalendarz Google umożliwi Ci zamienić e-czytnik w Kalendarz z e-papieru. Twórz, edytuj wydarzenia w przeglądarce Internetowej i synchronizuj je z AfterGlow 2. Nie zapomnisz już o ważnym zdarzeniu, kiedy zatopisz się w lekturze książki. Kreator Konfiguracji pomaga szybciej zacząć wygodnie używać czytnika, połączyć się z Wi-Fi, wybrać język, czy ustawić konto na e-dysku Midiapolis Drive.

Duży wybór aplikacji do czytania - otwieraj e-booki aplikacjami, które lubisz np. OReader, FBReader czy innymi. Bezpieczne dla wzroku doświetlenie ekranu, które możesz regulować i wyłączać w warunkach nocnych.
Wiele poziomów doświetlenia pozwoli Ci na dostosowanie natężenia do Twoich wymagań. 6-calowy ekran E Ink® Pearl HD w technologii e-papieru daje wysoką jakość wyświetlanego tekstu, szybki czas odświeżania stron oraz nie psuje wzroku przy wielogodzinnym czytaniu. Bez problemów można czytać treści w pełnym słońcu. Światowej klasy syntezator mowy IVONA™ z polskim, angielskim i niemieckim głosem. Słuchaj e-booków, w trakcie kiedy jesteś zajęty. Otwiera wiele formatów e-książek m.in. PDF, EPUB i MOBI oraz dokumentów np. Microsoft Word. Polski interfejs, wsparcie, gwarancja. Ponad 600 światowych i polskich klasycznych bestsellerów oraz lektur za darmo. Funkcja Historii wykorzystuje prędkość czytania użytkownika, by oszacować czas do zakończenia książki.
Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (reflow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je czytać. Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (over-the-air). Lżejszy niż książka drukowana, mieści się w kieszeni.

Dla kogo?
Onyx BOOX AfterGlow 2 dedykowany jest wszystkim tym, którzy szukają wysokiej jakości czytnika e-booków, który jest połączeniem ogromnej funkcjonalności, wydajności i mobilności.

Co NOWEGO w AfterGlow 2?
Swobodny dostęp do sklepu Google Play. AfterGlow 2, jako pierwszy 6-calowy czytnik na świecie, pozwala na wygodne korzystanie z zawartości Google Play. Instaluj swoje ulubione aplikacje oraz kupuj e-treści bezpośrednio w urządzeniu lub poprzez stronę internetową Google Play. AfterGlow 2, to coś więcej niż czytnik e-booków!

Miliony e-booków w zasięgu ręki.

Z Google Play Książki czy Amazon Kindle masz dostęp do kilku milionów e-książek - także w języku polskim. Aplikacje umożliwiają wygodną synchronizację stron, notatek, adnotacji pomiędzy różnymi urządzeniami oraz zakupy e-booków. Wszystko co potrzebne do wygodnego e-czytania.

Wydajny jak nigdy dotąd
AfterGlow 2 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz, dlatego czytnik działa i uruchamia się szybciej niż kiedykolwiek przedtem. Otwieranie aplikacji czy e-booków zajmuje teraz jeszcze mniej czasu, zwiększając komfort użytkowania.

Dłuższe działanie na baterii
Zaletą nowoczesnego procesora i płyty głównej jest inteligentne zarządzanie energią. Przekłada się to na mniejsze zużycie energii przy wykonywaniu tych samych czynności. System operacyjny Android 4.2 został specjalnie przystosowany do współpracy z ekranem w technologii elektronicznego papieru, dzięki czemu żywotność baterii sięga do 10 000 odświeżeń ekranu, co przekłada się do 8 tygodni działania na jednym ładowaniu baterii.

Szybsza nawigacja gestami

Teraz możesz łatwo oraz wygodnie powiększać czcionkę, przechodzić do następnych i poprzednich stron. Kliknij prawą lub lewą część ekranu albo przesuń po niej palcem, by przewrócić stronę. Puknij środek ekranu, by otworzyć menu. Przyłóż dwa palce do ekranu i oddal je od siebie, aby powiększyć rozmiar czcionki.

Midiapolis Drive - twoja mobilna biblioteka
Dysk internetowy Midiapolis Drive pozwala na przechowywanie do 2 GB plików za darmo, dzięki czemu Twoje e-książki masz zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Klikasz, pobierasz i czytasz. Midiapolis Drive, to coś znacznie więcej niż e-dysk. Oprócz przechowywania danych oferuje udostępnianie plików, tworzenie i edycję prostych dokumentów tekstowych, wysyłanie i pobieranie plików oraz odczyt e-booków w przeglądarce Internetowej. Pliki z Drive możesz również wyświetlić w przeglądarce internetowej na smartfonie, tablecie czy komputerze. Gdziekolwiek się wybierzesz, Twoje pliki i e-książki zawsze będą pod ręką.

Twoje ulubione wiadomości z Internetu na czytniku

AfterGlow 2 pozwala na wygodną konsumpcję prasy internetowej oraz blogów i portali, które lubisz i czytasz. Dzięki aplikacji Midiapolis News, można śledzić najnowsze wiadomości od wydawców z całego świata. Sport, biznes, rozrywka, moda i nie tylko – teraz Twoje wiadomości znajdziesz w jednym miejscu i przeczytasz ja na wygodnym e-papierze - online i offline. Wszystko bezprzewodowo zsynchronizowane i dostępne na urządzeniu oraz w przeglądarce internetowej na komputerze.

Śledź wydarzenia z Kalendarzem Google
Aplikacja Kalendarz Google pozwoli Ci przemienić e-czytnik w Twój osobisty kalendarz “z e-papieru”. Możesz wyświetlać, tworzyć, edytować, usuwać wydarzenia z Twojego Kalendarza Google. Miej podgląd na swoje oraz udostępnione Tobie kalendarze. Aplikacja pozwoli Ci łatwo śledzić wszystkie wydarzenia w jednym miejscu np. premierę nowej książki, lub termin przeczytania ważnej publikacji.

Android 4.2 na e-papierze, to nowy wymiar e-czytelnictwa
Android 4.2 bije rekordy wydajności, optymalizując pamięć i poprawiając wykorzystanie ekranu dotykowego, by system reagował szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że możesz bez problemów słuchać muzyki, równocześnie przeglądając Internet lub czytając e-booka.

Co jeszcze?
Bezpieczne dla oczu doświetlenie ekranu umożliwa czytanie w warunkach słabego oświetlenia. Czytnik został wyposażony w system doświetlania ekranu nowej generacji, co oznacza, że światło padające na ekran jest rozłożone równomiernie. Można dowolnie regulować poziom jego natężenia lub całkowicie wyłączyć. Doświetlenie nowej generacji umożliwia wygodne czytanie w otoczeniu ze słabym oświetleniem. Najlepszy syntezator mowy IVONA™ na świecie przeczyta e-booka jak profesjonalny lektor. Dzięki zaawansowanym technologiom jest w stanie przeczytać na głos tekst tak naturalnie jak człowiek. Domyślnie dostępne są trzy głosy - Polski, Angielski i Niemiecki. Istnieje możliwość instalacji syntezatorów mowy firm trzecich np. Zamiana tekstu na mowę Google.

Pełne wsparcie dla Polski, to mniej kłopotów dla wszystkich użytkowników e-czytnika.
Interfejs jest w pełni w języku polskim, dzięki czemu użytkowanie staje się dużo prostsze dla osób nieznających języka angielskiego. Gwarancja na urządzenie obejmuje okres 24 miesięcy - w tym 1 rok w systemie door-to-door.

Informacje techniczne

Pamięć wewnętrzna

4 GB

Funkcje specjalne

- Doświetlenie ekranu
- Możliwość rozbudowania czytnika o nowe funkcje poprzez instalację aplikacji z Google Play
- Wsparcie standardu e-booków EPUB
- Syntezator mowy IVONA

Bateria

1700 mAh Li-Polymer

Pozostałe parametry

Aplikacje, które warto wypróbować:
- Adobe Reader (do czytania plików PDF)
- Amazon Kindle (do czytania e-booków z księgarni Amazon)
- Legimi (do czytania e-booków z księgarni Legimi)
- Publio (do czytania e-booków z księgarni Publio)
- Nexto Reader (do czytania e-booków z księgarni Nexto)
- Woblink (do czytania e-booków z księgarni Woblink)
- Google Play Książki (do czytania e-booków ze sklepu Google Play)
- Google Play Kiosk (do treści z news.google.com oraz innych treści internetowych)
- Google Dokumenty (do otwierania i edycji dokumentów tekstowych z Google Dysk)
- Google Dysk (do przechowywania plików na dysku internetowym)
- ComiXology (do czytania komiksów ze sklepu ComiXology)
- Feedly (do czytania kanałów RSS)
- Evernote (do odczytu treści dodanych do serwisu Evernote)

Wyświetlacz E-ink

Tak

Obsługiwane formaty dokumentów

PDF , DOC , FB2 , EPUB , DjVu , HTML , MOBI (non-DRM) , RTF , TXT

Odtwarzane formaty audio

MP3 , WAV

Odtwarzane formaty zdjęć

JPG , PNG , BMP

Czytnik kart pamięci

Tak

Typ kart pamięci

microSD

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi

Złącza

microUSB , 3,5 mm minijack

Standard pamięci SD / CF

SDHC

Ekran

Przekątna ekranu

6''

Rozdzielczość

1024 x 758

Ekran dotykowy

Tak

Fizyczne

Kolor

Grafitowy

Waga

186 g

Wymiary

170 x 117 x 8.7 mm.

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Czytnik Onyx BOOX AfterGlow 2
- Kabel micro USB
- Skrócona instrukcja użytkowania
- Karta gwarancyjna

Oprogramowanie

Zainstalowane aplikacje:
Galeria, Przeglądarka Internetowa, Kalendarz, Kalkulator, Odtwarzacz muzyki, FBReader, OnyxReader, Onyx Neo Reader, Midiapolis Drive, Midiapolis News, Poczta, Google Play, Ustawienia Google, Słownik.
Wsparcie dla:
Windows, Linux, MacOS Syntezator mowy (funkcja “Czytaj na głos”; Text-to-speech): IVONA™ z głosami: Polski, Angielski i Niemiecki.

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Onyx Boox C67 HD AfterGlow 2