EA Gra PS4 Battlefield V

Nr katalogowy: GGEAGP4KHB00453

Kod producenta: 5030942122282

darmowa dostawa adg rtv na sklepie kakto
EA Gra PS4 Battlefield V

EA Gra PS4 Battlefield V

PREMIERY GIER

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield™ V – seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Wraz ze swoim oddziałem weź udział w starciach wieloosobowych, w takich trybach jak ogromne WielkieOperacje i kooperacyjny tryb Wojsk Łączonych, lub...

Zobacz szczegóły »

Battlefield V - Premiera

Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield™ V – seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Wraz ze swoim oddziałem weź udział w starciach wieloosobowych, w takich trybach jak ogromne Wielkie

Operacje i kooperacyjny tryb Wojsk Łączonych, lub poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych. Walcząc w niesamowitych, zaskakujących miejscach na całym świecie, możesz cieszyć się największą i najbardziej wciągającą grą z serii Battlefield.


GŁÓWNE CECHY

  • II wojna światowa w zupełnie nowej odsłonie. Weź udział w niezbadanych, ale kluczowych operacjach konfliktu. Battlefield wraca do swoich korzeni.
  • 64-osobowe starcia wieloosobowe wśród chaosu wojny. Poprowadź swoją kompanię w starciach wieloosobowych z nowymi elementami, jak rozbudowany tryb Wielkie Operacje. Graj w klasycznych trybach, takich jak Podbój, lub połącz siły ze znajomymi w trybie współpracy – Siły Połączone.
  • Najbardziej zaawansowany silnik fizyczny w serii Battlefield  – przemierzaj pole bitwy, wykorzystując nowe ruchy żołnierza, fortyfikacje i ruchome narzędzia zniszczenia .
  • Poznaj nieopowiedziane opowieści wojenne – dramatyczne wydarzenia rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych. Szusuj po ośnieżonych stokach gór Norwegii, sabotując produkcję materiałów do budowy bomb atomowych. Ruszaj na front w szeregach francuskich wojsk kolonialnych. Wraz z grupą dywersantów przeniknij za linie wroga w Afryce Północnej, by niszczyć zaplecze przeciwnika i siać chaos.
  • Teatry wojny – wyrusz na przygodę, podczas której nowa zawartość przeniesie ciebie wraz z kompanią do miejsc , gdzie czekają nowe pola walki i rodzaje broni .
  • Battle Royale w stylu Battlefield – w całkiem nowym trybie gry Burza Ognia, mając tylko jedno życie weź udział w totalnej walce o przetrwanie z wykorzystaniem pojazdów, współpracy zespołowej oraz systemu zniszczeń


PRZEDPREMIEROWE BONUSY

Zamów Battlefield V przedpremierowo, by otrzymać wyjątkowe bonusy

  • Zestaw komandosa Burza Ognia (mundur oraz nóź bojowy)
  • Zadanie specjalne
  • 1 zestaw spadochroniarza , wybrany spośród ośmiu dostępnych zestawów
  • natychmiastowy dostęp do 5 broni w grze Battlefiled 1*

*wymagana gra Battlefield 1 (sprzedawana osobno)


BATTLEFIELD_V_Infografika

Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

Zamów Battlefield V przedpremierowo, by otrzymać wyjątkowe bonusy
- Wczesny dostęp do otwartej bety Battlefield V,
- Zestaw zadań specjalnych
- Zestaw spadochroniarza , wybrany spośród ośmiu dostępnych zestawów
- Natychmiastowy dostęp do 5 broni w grze Battlefiled 1*

*wymagana gra Battlefield 1 (sprzedawana osobno)

Platforma

PlayStation 4

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2018-10-19

Charakterystyka

Gatunek

Strzelanina

Tryby gry

Internet

Liczba graczy

1-64

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

Blu-ray

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: EA Gra PS4 Battlefield V