UbiSoft Gra XOne Assassins Creed Origins

Nr katalogowy: GGUBIXOPHB00246

Kod producenta: 3307216025085

dostawa kurierem
UbiSoft Gra XOne Assassins Creed Origins

UbiSoft Gra XOne Assassins Creed Origins

Gry na Xbox 360

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Gra Xbox One Assassins Creed OriginsOdwiedź starożytny Egipt, jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji.  Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w...

Zobacz szczegóły »

Gra Xbox One Assassins Creed Origins

Odwiedź starożytny Egipt, jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. 
Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w utraconych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Assasynów. Przez ostatnie cztery lata, twórcy odpowiedzialni za grę Assasin's Creed IV Black Flag pracowali nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Assasynów. Walcz w zupełnie nowy sposób, płynnie przełączając się pomiędzy broniami dystansowymi, orężem przeznaczonym do walki w zwarciu, aż po ten stworzony do starć z wieloma wrogami naraz. Wybierz ulubione umiejętności asasyna, a następnie ulepszaj je, przemierzając bogaty świat starożytnego Egiptu, wykonując różnorodne zadania oraz przeżywając porywające przygody w trakcie swojej podróży. Gra Assassin’s Creed Origins pojawi się w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC, konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Wymagania sprzętowe

Konsola XBOX One

Video

Platforma

Xbox One

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2017-10-27

Charakterystyka

Gatunek

Gra akcji

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: UbiSoft Gra XOne Assassins Creed Origins