Cenega Resident Evil Revelations 2 X360

Nr katalogowy: GGCNGXBKC000022

Kod producenta: 5055060965559

Cenega Resident Evil Revelations 2 X360

Cenega Resident Evil Revelations 2 X360

Gry na Xbox 360

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Resident Evil Revelations 2 przedstawia historię Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają porwane i umieszczone w mrocznym, opuszczonym więzieniu. Ich głównym celem będzie odkrycie kto i dlaczego je uwięził, zaś na drodze do zakończenia tej przerażającej historii staną zupełnie nowi przeciwnicy...

Zobacz szczegóły »

Resident Evil Revelations 2 przedstawia historię Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają porwane i umieszczone w mrocznym, opuszczonym więzieniu. Ich głównym celem będzie odkrycie kto i dlaczego je uwięził, zaś na drodze do zakończenia tej przerażającej historii staną zupełnie nowi przeciwnicy - Afflicted. W trakcie walki o przetrwanie gracze będą musieli rozsądnie dysponować ograniczoną amunicją i zasobami. Czy Claire i Moira przeżyją? Czy uda im się odkryć, dlaczego wylądowały na odosobnionej wyspie?

Główne cechy gry:
- Powrót survival horroru – Kompletnie nowa opowieść z cyklu Resident Evil Revelations nadciąga na konsole starej i nowej generacji
- W rolach głównych Claire Redfield i Moira Burton– Claire, ulubienica fanów, powraca do horrorów, które nawiedzały ją w przeszłości; towarzyszyć jej będzie Moira Burton, której ojcem jest legenda Resident Evil - Barry Burton.
- Zło nie śpi – Akcja rozgrywa się w opuszczonym więzieniu na odosobnionej wyspie, gdzie koszmary czyhają za każdym rogiem. Czy bohaterkom uda się uciec?
- Całkowicie nowy przeciwnik – Inteligentniejsi od zombie, przerażający „Afflicted” mogą szybko się przemieszczać i atakować graczy używając broni, co czyni ich realnym zagrożeniem.
- Współpraca – Gracze będą musieli przełączać się między postaciami, by pokonać koszmary w trybie dla pojedynczego gracza bądź też w trybie kooperacji offline dla dwóch osób. Wykorzystaj latarkę Moiry, by oślepić wrogów, dzięki czemu Claire będzie mogła ich załatwić!

Video

Platforma

Xbox 360

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2015-03-13

Charakterystyka

Gatunek

Gra akcji

Tryby gry

Split screen , Singleplayer

Liczba graczy

1 - 2

Wersja językowa

Angielska

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Resident Evil Revelations 2 X360