Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718

Nr katalogowy: GGSONP3AS000003

Kod producenta:

Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718
Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718
Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718
Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718

Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718

Gry na PlayStation

Łyk historiiSingStar to jedna z najpopularniejszych gier wokalnych wszech czasów, która w roku 2014 obchodzi swoje 10 urodziny.W roku 2004 SingStar został udostępniony na PS2 i odniósł ogromny sukces na całym świecie. Wraz z wersją na PS3, w roku 2007, wydano znacznie więcej dysków na obie platformy,...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Singstar M...

Łyk historii
SingStar to jedna z najpopularniejszych gier wokalnych wszech czasów, która w roku 2014 obchodzi swoje 10 urodziny.
W roku 2004 SingStar został udostępniony na PS2 i odniósł ogromny sukces na całym świecie. Wraz z wersją na PS3, w roku 2007, wydano znacznie więcej dysków na obie platformy, a także uruchomiono innowacyjny SingStore - sieciowy sklep z muzyką, w którym można pobrać utwory i pakiety piosenek.
A to jeszcze nie koniec! Minęło 10 lat i po wielu dodanych funkcjach i aktualizacjach, znacząco przebudowaliśmy grę i wydaliśmy na PlayStation 4.
Nie tylko zmieniliśmy wygląd SingStara, stworzyliśmy też niesamowitą (i bezpłatną) aplikację SingStar Mic na urządzenia Android i iOS. Aplikacja ta szybko zmienia twój telefon w mikrofon i kreator list utworów dla SingStar, a więc teraz każdy ma w kieszeni to, co trzeba, aby grać.

SingStore
Nasz sklep w grze zawiera setki utworów do zakupu i pobrania. Możesz przejrzeć cały sklep tu, na stronie, sprawdzić co jest dostępne na jaką platformę, obejrzeć skróty teledysków i kupić wybrane utwory dzięki bezpośrednim linkom do sieciowego sklepu PlayStation.

Społeczność SingStar
Na pewno szybko się zorientujesz, że bardzo lubimy was, naszych fanów, i to, co robicie w SingStar. Naprawdę! I dlatego ułatwiliśmy udostępnianie klipów i zdjęć z gry na Facebooku i Twitterze. Prześlij je i dołącz do zabawy z tysiącami graczy, zorganizowanymi wokół naszej społeczności. Aby skontaktować się z nami bezpośrednio, odwiedź nas na Facebooku, Twitterze lub oficjalnym forum SingStar.

SingStar.com
Chyba udało ci się już nas znaleźć, a więc gorąco cię witamy. Jeśli jeszcze nie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi, oto krótki przewodnik po stronie i poszczególnych jej działach. Udanej zabawy!

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation 3

Video

Platforma

PlayStation 3

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Charakterystyka

Gatunek

Muzyczna

Tryby gry

Split screen , Singleplayer

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

12 lat

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

1

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718