Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718

Nr katalogowy: GGSONP3AS000003

Kod producenta:

Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718

Gry na PlayStation

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Łyk historiiSingStar to jedna z najpopularniejszych gier wokalnych wszech czasów, która w roku 2014 obchodzi swoje 10 urodziny.W roku 2004 SingStar został udostępniony na PS2 i odniósł ogromny sukces na całym świecie. Wraz z wersją na PS3, w roku 2007, wydano znacznie więcej dysków na obie platformy,...

Zobacz szczegóły »

Łyk historii
SingStar to jedna z najpopularniejszych gier wokalnych wszech czasów, która w roku 2014 obchodzi swoje 10 urodziny.
W roku 2004 SingStar został udostępniony na PS2 i odniósł ogromny sukces na całym świecie. Wraz z wersją na PS3, w roku 2007, wydano znacznie więcej dysków na obie platformy, a także uruchomiono innowacyjny SingStore - sieciowy sklep z muzyką, w którym można pobrać utwory i pakiety piosenek.
A to jeszcze nie koniec! Minęło 10 lat i po wielu dodanych funkcjach i aktualizacjach, znacząco przebudowaliśmy grę i wydaliśmy na PlayStation 4.
Nie tylko zmieniliśmy wygląd SingStara, stworzyliśmy też niesamowitą (i bezpłatną) aplikację SingStar Mic na urządzenia Android i iOS. Aplikacja ta szybko zmienia twój telefon w mikrofon i kreator list utworów dla SingStar, a więc teraz każdy ma w kieszeni to, co trzeba, aby grać.

SingStore
Nasz sklep w grze zawiera setki utworów do zakupu i pobrania. Możesz przejrzeć cały sklep tu, na stronie, sprawdzić co jest dostępne na jaką platformę, obejrzeć skróty teledysków i kupić wybrane utwory dzięki bezpośrednim linkom do sieciowego sklepu PlayStation.

Społeczność SingStar
Na pewno szybko się zorientujesz, że bardzo lubimy was, naszych fanów, i to, co robicie w SingStar. Naprawdę! I dlatego ułatwiliśmy udostępnianie klipów i zdjęć z gry na Facebooku i Twitterze. Prześlij je i dołącz do zabawy z tysiącami graczy, zorganizowanymi wokół naszej społeczności. Aby skontaktować się z nami bezpośrednio, odwiedź nas na Facebooku, Twitterze lub oficjalnym forum SingStar.

SingStar.com
Chyba udało ci się już nas znaleźć, a więc gorąco cię witamy. Jeśli jeszcze nie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi, oto krótki przewodnik po stronie i poszczególnych jej działach. Udanej zabawy!

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation 3

Video

Platforma

PlayStation 3

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Charakterystyka

Gatunek

Muzyczna

Tryby gry

Split screen , Singleplayer

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

12 lat

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

1

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Singstar Mistrzowska Impreza PS3 PL 9457718