Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871

Nr katalogowy: GGSONPPFS000002

Kod producenta: 711719130871

Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871
Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871
Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871
Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871
Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871

Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871

Gry na PlayStation

Nazywam się Clank, tajny agent Clank. Przybywam na PSP.Uprzejmy, wyrafinowany i błyszczący, kumpel Ratcheta, robocik Clank, odmalował się w czarno-biały smoking i naszykował się do uderzenia w kosmicznych przestępców w prześmiesznej parodii gier szpiegowskich na PSP.Ze szczyptą Iana Fleminga i Austina...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Secret Age...

Nazywam się Clank, tajny agent Clank. Przybywam na PSP.
Uprzejmy, wyrafinowany i błyszczący, kumpel Ratcheta, robocik Clank, odmalował się w czarno-biały smoking i naszykował się do uderzenia w kosmicznych przestępców w prześmiesznej parodii gier szpiegowskich na PSP.

Ze szczyptą Iana Fleminga i Austina Powersa w jednym, historia zaczyna się, gdy Clank wyrusza na misję ochrony Oka Nieskończoności, największego klejnotu we wszechświecie.
Zakradłszy się do muzeum, w którym złożono kamień, Clank odkrywa, że przybył za późno, bo Oko zostało już skradzione. Na szczęście dotarł w porę, by zobaczyć aresztowanie przestępcy; ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że to bohaterski przyjaciel Clanka, Ratchet. W dodatku Oko gdzieś zniknęło!

Ratchet trafia za kratki, a Clank musi ścigać się z czasem i odwiedzić wszystkie zakątki wszechświata, by odzyskać klejnot i udowodnić niewinność przyjaciela.

Secret Agent Clank to przygodowa gra akcji, w której zmierzysz się z podstępnymi przeszkodami przeplatanymi sekwencjami kontekstowymi, z układankami i pobocznymi gierkami, w których pojawiają się bohaterowie galaktyki, Ratchet i Captain Qwark.

Pomysłowość i umiejętność przemykania Clanka zostaje nagrodzona w wesołych sekwencjach przygodowo-zręcznościowych.
Jak każdy szanujący się szpieg, możesz używać w swych przygodach wielu gadżetów i wynalazków. Poczynając od Tie-A-Rangu, muszki wracającej do właściciela, która obezwładnia wrogów i przecina liny, po Blackout Pen (pióro zaciemnienia), które tryska gęstym, czarnym atramentem na kamery przemysłowe i emitery promieni, Clank jest wyposażony na każdą sytuację. Unikanie śmiercionośnych promieni i przemieszczanie się saltami przez zabezpieczone korytarze to jeden z przykładów przyjemnych, rytmicznych zręcznościowych sekwencji kontekstowych w grze Secret Agent Clank, podobnie jak przetrwanie śmiesznego, acz śmiertelnie niebezpiecznego balu, na którym pojawiają się robotożerne rośliny, piły tarczowe, fontanny kwasu i Iwana Lotabolts, jedna z najbardziej pociągających robocich przeciwników.

Układanki pojawiają się przy otwieraniu elektronicznych zamków.

Clank może otworzyć większość zamków, które napotka, używając specjalnego klucza. Każdy zamek składa się z walców wypełnionych różnymi kombinacjami kolorowych klocków. Aby je usunąć i otworzyć zamek, musisz dopasować kolorowe klocki tworzone przez klucz, odpowiednio zrzucając je na każdy walec.
Oprócz tych elementów, Secret Agent Clank zawiera też walki na arenie, na której Ratchet mierzy się z rzucającymi mu wyzwanie przeciwnikami, z których wielu sam wsadził za kratki oraz sceny, w których Captain Qwark broni galaktykę przed rojami śmiercionośnych, choć niewiarygodnych wrogów.

Wreszcie, jaka porządna przygodówka szpiegowska obyłaby się bez najbardziej stylowych pojazdów i pościgów?

Clank nie narzeka na ich brak i porywa snowboardy, motorówki i sportowe samochody, próbując oczyścić imię przyjaciela. Wszystkie te elementy, pełne dramatyzmu i walk ze złymi przeciwnikami, są miłą odmianą między rozdziałami gry i pokazują różne światy, które w poszukiwaniu Oka odwiedza Clank. Deweloper, High Impact games, w porywającej szpiegowskiej parodii upchnął cały wszechświat. Innowacyjny zakres zadań pozwala cieszyć się grą na wiele sposobów, za każdym razem odnajdując nowe wyzwania.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation Portable

Video

Platforma

PlayStation Portable

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Charakterystyka

Gatunek

Zręcznościowa , Przygodowa

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

7 lat

Nośnik

UMD

Liczba nośników

1

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Secret Agent Clank PSP/ESN 9130871