Sony Resistance 3 ESS PS3

Nr katalogowy: GGSONP3KS000006

Kod producenta: 9299257

Sony Resistance 3 ESS PS3

Sony Resistance 3 ESS PS3

Gry na PlayStation

Trzecia część popularnego cyklu strzelanin FPP, której pierwowzór był jednym z tytułów startowych na PlayStation 3. Gra kontynuuje wątki znane z poprzedniczek i stanowi rozwinięcie ich fabuły.Głównym bohaterem Resistance 3 jest Joseph Capelli, krewny protagonisty z poprzednich części, Nathana Hale’a....

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Resistance...

Trzecia część popularnego cyklu strzelanin FPP, której pierwowzór był jednym z tytułów startowych na PlayStation 3. Gra kontynuuje wątki znane z poprzedniczek i stanowi rozwinięcie ich fabuły.

Głównym bohaterem Resistance 3 jest Joseph Capelli, krewny protagonisty z poprzednich części, Nathana Hale’a. Capelli poślubił przyrodnią siostrę Hale’a, Susan Farley. W grze pojawia się także jeszcze jeden stary znajomy, Malikov. gram.pl
Resistance 3 traktuje ona o walce ludzkości z Chimerami, czyli potworami, które opanowały planetę Ziemię. Kampanię można przejść samemu lub w pojedynkę w trybie kooperacji. Poszczególne misje rozgrywają się w takich miejscach, jak Nowy Jork czy St. Louis i wielu innych.


Wciel się w rolę Josepha Capellego i wyrusz w heroiczną podróż przez Stany Zjednoczone, napotykając na swej drodze resztki ludzkości, które ostały się po brutalnej inwazji Chimery z Resistance 2.
Sprawdź pogłębiony tryb kooperacji, oparty na klasach, oraz rozszerzone tryby rywalizacji wieloosobowej, osadzone w rozmaitych miejscach całego świata, wśród których znalazł się Czad.
Wejdź w posiadanie niszczycielskiego arsenału nowych i znanych już rodzajów broni, jak choćby Bullseye i Marksman.


Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

1GB HDD

Platforma

PlayStation 3

Charakterystyka

Gatunek

Strzelanina

Tryby gry

Split screen , Singleplayer , Internet

Liczba graczy

1-16

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

18

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

1

Gwarancja

24

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Resistance 3 ESS PS3