Sony Little Big Planet 3 PS3 PL

Nr katalogowy: GGSONP3DS000011

Kod producenta: 711719444114

Sony Little Big Planet 3 PS3 PL

Gry na PlayStation

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Ocal świat wyobraźniWykorzystaj wyjątkowe umiejętności Sackboya i jego nowych przyjaciół — Toggle'a, OddSocka i Swoopa — do odkrywania wszelkich zakamarków Imagisphere i ujawnienia tajemnicy planety Bunkum. Następnie możesz poznawać nowe poziomy i gry, które stworzyła i udostępniła społeczność LittleBigPlanet.LittleBigPlanet...

Zobacz szczegóły »

Ocal świat wyobraźni
Wykorzystaj wyjątkowe umiejętności Sackboya i jego nowych przyjaciół — Toggle'a, OddSocka i Swoopa — do odkrywania wszelkich zakamarków Imagisphere i ujawnienia tajemnicy planety Bunkum. Następnie możesz poznawać nowe poziomy i gry, które stworzyła i udostępniła społeczność LittleBigPlanet.

LittleBigPlanet 3 PS3 to trzecia odsłona znanej i popularnej gry platformowej.

LittleBigPlanet 3 PS3 to gra jedyna w swoim rodzaju. Przemierzamy niezliczone poziomy aby pokonać zło. Tym razem oprócz legendarnego Sackboy'a mamy do dyspozycji jako grywalne postacie Toggle, Oddsock, Swoop. Każda z postaci ma swoje własne charakterystyczne cechy np: latanie czy zmiany kształtów. LittleBigPlanet 3 PS3 jest kompatybilna z poprzednimi częściami co oznacza, że możemy grać na poziomach stworzonych w poprzednich odsłonach cyklu. Oczywiście w trzeciej odsłonie LittleBigPlanet nie mogło też zabraknąć możliwości tworzenia nowych, własnych poziomów oraz minigier. LittleBigPlanet 3 PS3 ma również poprawioną szatę graficzną oraz jest zrobiona w 2,5D.

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation 3

Video

Platforma

PlayStation 3

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2014-11-28

Charakterystyka

Gatunek

Zręcznościowa

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Liczba graczy

1-4

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

7 lat

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

1

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Little Big Planet 3 PS3 PL