EA Battlefield Hardline PS3 PL

Nr katalogowy: GGEAGP3KAC00003

Kod producenta: 5030930112424

EA Battlefield Hardline PS3 PL

EA Battlefield Hardline PS3 PL

Gry na PlayStation

Premiera: 19.03.2015Battlefield HardlineTo kolejna po BF Bad Company 2, BF3 i BF4 odsłona serii Battlefield rozgrywająca się na zupełnie nowym terenie – styku prawa i bezprawia.Battlefield Hardline – czyli kolejny Battlefield tym razem osadzony w scenerii walki prawa i bezprawia łączy w sobie najlepsze...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

EA Battlefield ...

Premiera: 19.03.2015

Battlefield Hardline

To kolejna po BF Bad Company 2, BF3 i BF4 odsłona serii Battlefield rozgrywająca się na zupełnie nowym terenie – styku prawa i bezprawia.

Battlefield Hardline – czyli kolejny Battlefield tym razem osadzony w scenerii walki prawa i bezprawia łączy w sobie najlepsze cechy trybu wieloosobowego serii Battlefield z dynamicznym tempem i emocjonującą fabułą współczesnych seriali kryminalnych. Przygotuj się na premierę gry Battlefield Hardline z polskim dubbingiem na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One już 19 marca 2015 r.

W trybie wieloosobowym będziesz ścigał przestępców, ratował zakładników lub rozpruwał sejfy i uciekał z łupem - w zależności od tego, po której stronie prawa staniesz. Wejdź na nowy teren akcji!

W kampanii jednoosobowej wcielisz się w postać  młodego detektywa Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu zemsty na kolegach ze służby, którym niegdyś ufał.

Najważniejsze cechy:
Polska wersja językowa. Pełna lokalizacja w postaci dubbingu na wszystkich platformach.
Tryb wieloosobowy Battlefield. Strategia, współpraca w drużynie, różnorodność pojazdów i rozległe mapy – oto fascynujący świat krymianału przniesiony na teren serii Battlefield.
Miasto w ogniu zniszczenia. Strzelanina w podziemnej plantacji marihuany, rozpruwanie skarbca w banku i zrównanie z ziemią salonu samochodowego w Los Angeles — Battlefield wchodzi do miasta! Gra dzieje się w czasie współczesnym, a lokalizacje są różnorodne, efektowne i oczywiście wysoce podatne na zniszczenie.
Gadżety i broń. Korzystaj z pełnego arsenału broni oraz nowego rodzaju wyposażenia rodem z sensacyjnych seriali. Obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa czekają by je użyć. Gadżetów można używać w dowolnym miejscu na każdej mapie, co wprowadza do rozgrywki elementy zaskoczenia i nieprzewidywalności.
Ostra jazda. Rozgrywka  z udziałem pojazdów w Battlefield Hardline jest dynamiczna i niepowtarzalna. Jedź na pełnych obrotach na drugi koniec mapy by udzielić wsparcia znajomym, rozjeżdżaj wrogów na miazgę lub uciekaj motocyklem przed policją z łupem na swych plecach!
Dynamiczna rozgrywka jednoosobowa. Autorzy Dead Space™ biorą na warsztat zmagania prawa z bezprawiem. Daj się porwać niezwykłej i dramatycznej fabule w stylu współczesnych seriali kryminalnych!

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation 3

Platforma

PlayStation 3

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Charakterystyka

Gatunek

Strzelanina , Gra akcji

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Liczba graczy

1 - 24

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

1

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: EA Battlefield Hardline PS3 PL