Cenega Dishonored GOTY PS3

Nr katalogowy: GGCNGP3KC000024

Kod producenta: 5055856404330

Cenega Dishonored GOTY PS3
Cenega Dishonored GOTY PS3
Cenega Dishonored GOTY PS3
Cenega Dishonored GOTY PS3
Cenega Dishonored GOTY PS3
Cenega Dishonored GOTY PS3
Cenega Dishonored GOTY PS3

Cenega Dishonored GOTY PS3

Gry na PlayStation

Edycja Games of the Year jednej z najciekawszych produkcji 2012 roku zawiera podstawową wersję gry oraz cztery rozszerzenia:- Dunwall City TRials- Void Walker’s Arsenal- Knife of Sunwall- Brigmore Witches Dishonored to wciągająca gra akcji FPP, która pozwala ci wcielić się w rolę motywowanego żądzą zemsty...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Cenega Dishonor...

Edycja Games of the Year jednej z najciekawszych produkcji 2012 roku zawiera podstawową wersję gry oraz cztery rozszerzenia:
- Dunwall City TRials
- Void Walker’s Arsenal
- Knife of Sunwall
- Brigmore Witches
 
Dishonored to wciągająca gra akcji FPP, która pozwala ci wcielić się w rolę motywowanego żądzą zemsty zabójcy o nadprzyrodzonych zdolnościach.
Używając elastycznego system walki, kreatywnie eliminuj swoich wrogów łącząc nadnaturalne zdolności, bronie i niecodzienne gadżety, które masz do swojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną ciemności lub bezlitośnie atakuj ich twarzą w twarz. Rezultat każdej misji zmienia się zależnie od wyborów, jakich dokonujesz.
 
Akcja Dishonored rozgrywa się w Dunwall, industrialnym mieście wielorybniczym gdzie w mrocznych zaułkach dziwna, inspirowana steampunkiem technologia koegzystuje z mocami nie z tego świata.
Byłeś najbardziej zaufanym strażnikiem cesarzowej. Zostałeś wrobiony w jej morderstwo i płoniesz żądzą zemsty – stajesz się niesławnym zabójcą znanym jedynie z przerażającej maski, która stała się twoją wizytówką. W czasach niepewności, gdy miasto nawiedza plaga a rządzący miastem uzbrojeni są w industrialne technologie, mroczne siły spiskują, by obdarzyć Cię zdolnościami wykraczającymi poza możliwości zwykłych ludzi – lecz jakim kosztem? Prawda kryjąca się za zdradą, która cię dotknęła, jest brudna jak wody otaczające miasto, a życie, które niegdyś miałeś zniknęło na zawsze.
 
 Cechy charakterystyczne:
-  Po polsku (napisy) na PC i konsolach!
- Cztery różne sposoby prowadzenia rozgrywki – dostosuj poczynania bohatera do swojego stylu gry.
- Fantastyczny styl i klimat, autorstwa dyrektora artystycznego Half Life 2.
- Nadprzyrodzone moce dodają nowe możliwości rozwiązywania starych problemów. Teleportuj się, zatrzymuj czas, przejmuj kontrolę nad ludźmi i zwierzętami.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation 3

Video

Platforma

PlayStation 3

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Charakterystyka

Gatunek

Strzelanina , Gra akcji

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

Blu-ray

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Dishonored GOTY PS3