UbiSoft The Crew PC

Nr katalogowy: GGUBIPCW0000001

Kod producenta: 3307215747872

UbiSoft The Crew PC
UbiSoft The Crew PC
UbiSoft The Crew PC
UbiSoft The Crew PC
UbiSoft The Crew PC
UbiSoft The Crew PC

UbiSoft The Crew PC

Gry na PC

W The Crew mamy możliwość wcielić się w role kierowców samochodów i spróbować swoich sił w emocjonujących wyścigach ulicami amerykańskich miast. Twórcy zaprezentują nam szeroki asortyment dostępnych aut, z których wiele to licencjonowane modele uznanych producentów.  W grze zostanie nałożony duży nacisk...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

UbiSoft The Cre...

W The Crew mamy możliwość wcielić się w role kierowców samochodów i spróbować swoich sił w emocjonujących wyścigach ulicami amerykańskich miast.
Twórcy zaprezentują nam szeroki asortyment dostępnych aut, z których wiele to licencjonowane modele uznanych producentów.
 
W grze zostanie nałożony duży nacisk na obecność rozbudowanych funkcji społecznościowych pozwalających na płynne przechodzenie pomiędzy trybem jedno i wieloosobowym.

Znajdziemy szereg wariantów do rozgrywki przewidzianych m.in. do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej ze znajomymi, bądź losowo dobranymi graczami.

The Crew wyróżnia się ładną oprawą audiowizualną.
Uwagę zwracają przede wszystkim starannie odwzorowane modele samochodów oraz mocno urozmaicone otoczenie tras, na których toczą się zmagania kierowców.

NIGDY NIE JEDZIESZ SAM
W grze tworzysz własną ekipę znajomych. Razem możecie brać udział w wyzwaniach indywidualnych, pomagać sobie nawzajem, a także stawać w szranki z innymi ekipami. Dzięki temu za każdym razem gra jest inna i ekscytująca.

PLAC ZABAW NIESPOTYKANYCH ROZMIARÓW

Całe Stany Zjednoczone są do twojej dyspozycji – wszystkie drogi i to co pomiędzy drogami. Każdy rodzaj terenu czeka na ciebie: od ulic wielkich metropolii, po ciche przedmieścia, pola kukurydzy, kaniony, pustynie, a nawet tory wyścigowe.

PRZYGOTUJ SWÓJ SAMOCHÓD NA KOLEJNE WYZWANIE
Zbieraj cześci zamienne i personalizuj swoje auta. Możesz zmienić ustawnienia auta wdług pięciu schematów (ulica, peryferia, szutr, pościg, wyścig), pozwalających na adaptację pojazdu do danego terenu. Dodatkowe ulepszenia pozwolą stworzyć samochód dostosowany do preferencji kierowcy.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, GRA TRWA NADAL

Zabawa może być kontynuowana na iOS, Androidzie i w sieci. Śledź postępy przyjaciół, tuninguj samochód, lub wysyłaj zadania dla ekipy. Zdobywaj punkty i części zamienne

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7 SP1/8/8.1 (64bit)
- Procesor: Intel Core2 Quad Q9300 2.5 GHz lub AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz (lub lepszy)
- Pamięć: 4 GB RAM
- Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX260 lub AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM, Shader Model 4.0 lub lepsza),
- DirectX: wersja z czerwca 2010
- Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX i mająca najnowsze sterowniki
- Dysk twardy: 18 GB
- Kontrolery: wymagana klawiatura, opcjonalny kontroler do Xboxa 360 (lub inny kompatybilny kontroler),
- Wspierane karty graficzne w dniu premiery: NVIDIA GeForce GTX260 lub lepsza, serie GTX400, GTX500, GTX600, GTX700, GTX900; AMD Radeon HD4870 lub lepsza, serie HD5000, HD6000, HD7000, R7 i R9; Ostatnio przetestowane sterowniki: GeForce 340.52 dla wszystkich kart DX10 NVIDIA (GTX200) oraz 344.48 dla wszystkich kart DX11 NVIDIA (GTX400 – GTX900); Catalyst 13.1 dla serii HD4000 oraz Catalyst 14.9 dla wszystkich pozostały

Video

Platforma

PC

DRM

Brak danych

Data premiery

2014-12-02

Charakterystyka

Gatunek

Wyścigi

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

12 lat

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: UbiSoft The Crew PC