Disney Kraina Gier: Kurczak Mały PC

Nr katalogowy: GGDSNPCZCD00006

Kod producenta: 5907610745763

Disney Kraina Gier: Kurczak Mały PC

Disney Kraina Gier: Kurczak Mały PC

Gry na PC

Kurczak Mały to platformowa gra zręcznościowa, dedykowana najmłodszym użytkownikom komputerów osobistych. Program oparty jest na filmie animowanym pod tym samym tytułem. Fabuła gry bazuje na kinowym odpowiedniku, choć zawiera również wątki z nim niezwiązane. Gracz kieruje postacią małego kurczaka, żyjącego...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Disney Kraina G...

Kurczak Mały to platformowa gra zręcznościowa, dedykowana najmłodszym użytkownikom komputerów osobistych. Program oparty jest na filmie animowanym pod tym samym tytułem.

Fabuła gry bazuje na kinowym odpowiedniku, choć zawiera również wątki z nim niezwiązane. Gracz kieruje postacią małego kurczaka, żyjącego w mieście Oakey Oaks. Pewnego dnia ośmiesza się on, gdy trafia go w głowę żołądź, co bohater bierze za zawalenie się nieboskłonu. Postać stara się odzyskać dobre imię dzięki rozgrywkom w baseball. Udaje mu się to dzięki zdobyciu kluczowych w całym meczu punktów. Niestety wkrótce po tym wydarzeniu miasto atakują kosmici, których kurczak wraz z przyjaciółmi musi powstrzymać.

Rozgrywka składa się z 17 poziomów takich jak znany z filmu rynek czy wnętrze statku obcych. Gracz kieruje jedną z 4 postaci (Kurczak Mały, Speck, Fisz i Luśka). Sama zabawa ma charakter zręcznościowy, postacie muszą przemierzać lokacje, skakać po platformach, a także korzystać z rozmaitych przedmiotów i udogodnień (armata, przebranie obcego, plecak odrzutowy). Dodatkowo dostępnych jest 6 mini gier umożliwiających zabawę dwuosobową na podzielonym ekranie. W trakcie gry dostępne są również krótkie fragmenty filmu.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

System operacyjny
- Microsoft Windows XP
- ProcesorIntel Pentium IV
- 1.4 GHz

Pamięć operacyjna

- 256 MB

Karta graficzna

- Zgodna z DirectX
- 32-bitowa głębia kolorów
- 32 MB

Wolne miejsce
- 600 MB

Video

Platforma

PC

Charakterystyka

Gatunek

Przygodowa

Tryby gry

Split screen , Singleplayer

Liczba graczy

1-2

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

3

Nośnik

CD

Liczba nośników

1

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Disney Kraina Gier: Kurczak Mały PC