CD Projekt Gamebook MotoGP 13 PC

Nr katalogowy: GGCDPPCWCD00004

Kod producenta: 9788364254826

CD Projekt Gamebook MotoGP 13 PC

CD Projekt Gamebook MotoGP 13 PC

Gry na PC

Oficjalna licencja MotoGP™: MotoGP™13 jest oficjalną grą jednej z najsłynniejszych marek sportowych. W grze zawarto całość sezonu 2013 Mistrzostw Świata: prawdziwych kierowców MotoGP™, Moto2™ i Moto3™, zespoły, tory oraz zasady, dzięki którym będziesz mógł ukończyć nowy sezon, zanim ten się w rzeczywistości...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

CD Projekt Game...

Oficjalna licencja MotoGP™: MotoGP™13 jest oficjalną grą jednej z najsłynniejszych marek sportowych. W grze zawarto całość sezonu 2013 Mistrzostw Świata: prawdziwych kierowców MotoGP™, Moto2™ i Moto3™, zespoły, tory oraz zasady, dzięki którym będziesz mógł ukończyć nowy sezon, zanim ten się w rzeczywistości zacznie. Czy zostaniesz nowym mistrzem świata?

W głąb świata MotoGP™: wierność duchowi MotoGP™ w każdym aspekcie gry, od niesłychanie realistycznej grafiki po interfejs stylizowany na transmisję telewizyjną, włącznie z menu i dźwiękami.

Ty jesteś kierowcą: dzięki realistycznemu modelowi jazdy naprawdę poczujesz kierownicę w swoich dłoniach. Co więcej, będziesz miał wybór między trybem jazdy z ułatwieniami, których poziom można dostosować, a czystą symulacja, która zadowoli każdego prawdziwego fana tego sportu! Nowy, wciągający tryb kariery – z elementami gry z perspektywy pierwszej osoby, takimi jak widok trójwymiarowych boksów lub ujęcia z kamery na kasku – sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy kierowca.

Ekscytujący tryb dla wielu graczy: tryb gry na dzielonym ekranie i pasjonujący, sieciowy tryb dla wielu graczy z różnymi trybami do wyboru (Szybki wyścig, Mistrzostwa) zapewni godziny niezapomnianej rozrywki.

Informacje techniczne

Video

Platforma

PC

DRM

Brak danych

Charakterystyka

Gatunek

Sportowa

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

3

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Gwarancja

24

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Gamebook MotoGP 13 PC