CD Projekt Disney Magiczna Kolekcja: Gdzie jest Nemo: Podwodny Plac Zabaw PC PL

Nr katalogowy: GGCDPPC0136

Kod producenta: 5907610735955

CD Projekt Disney Magiczna Kolekcja: Gdzie jest Nemo: Podwodny Plac Zabaw PC PL

CD Projekt Disney Magiczna Kolekcja: Gdzie jest Nemo: Podwodny Plac Zabaw PC PL

Gry na PC

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw to druga z kolei gra, otwarcie nawiązująca do przebojowego filmu animowanego pt. Finding Nemo (Gdzie jest Nemo) i dedykowana nie tylko dzieciom (głównie czterolatki i starsze), ale także całym rodzinom. Użytkownik odwiedza zatem ponownie morskie głębiny, aby przeżywać...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

CD Projekt Disn...

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw to druga z kolei gra, otwarcie nawiązująca do przebojowego filmu animowanego pt. Finding Nemo (Gdzie jest Nemo) i dedykowana nie tylko dzieciom (głównie czterolatki i starsze), ale także całym rodzinom.
Użytkownik odwiedza zatem ponownie morskie głębiny, aby przeżywać fantastyczne wydarzenia wśród szeregu kolorowych stworzeń i powiększać horyzonty poprzez szeroko rozumiane odkrywanie nowych zagadnień.
Generalnie program stanowi interesującą hybrydę elementów przygodowych i motywów stricte zręcznościowych. Developerzy podzielili swoje dzieło na siedem niezależnych części, posiadających odmienne założenia (np. pływanie w towarzystwie żółwi, wyzwania natury muzycznej i karmienie pozornie niebezpiecznego rekina). Wielobarwny wirtualny świat zapełniono mnóstwem sympatycznych bohaterów.

Oprócz tytułowej małej rybki można spotkać również m.in. Marlina, Młota, Dory, Luzaka i Żółtka.
Pomiędzy wątki interaktywne umiejętnie wpleciono scenki przerywnikowe, zaczerpnięte wprost z kinowego pierwowzoru. Ponadto polski dystrybutor przygotował kapitalną lokalizację językową niniejszego produktu, co wydatnie podnosi ogólną jakość. Natomiast oprawę graficzno-dźwiękową wykonano z należytą dbałością o szczegóły, więc jest ona wyjątkowo atrakcyjna dla potencjalnego odbiorcy.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

- Pentium II 266 MHz,
- 64 MB RAM,
- Karta graficzna 8 MB VRAM

Platforma

PC

DRM

Nie

Charakterystyka

Gatunek

Przygodowa

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

3 lat

Nośnik

CD

Liczba nośników

1

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Disney Magiczna Kolekcja: Gdzie jest Nemo: Podwodny Plac Zabaw PC PL