Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG

Nr katalogowy: GGBLIPCRCD00004

Kod producenta: 5030917143281

Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG
Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG
Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG
Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG
Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG
Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG

Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG

Gry na PC

Warlords of Draenor to piąty dodatek stworzony z myślą o grze World of Warcraft, której światowy debiut odbył się w 2004 roku. Za produkcję rozszerzenia ponownie odpowiada zespół deweloperski amerykańskiej firmy Blizzard. Warlords of Draenor nie wprowadza rewolucyjnych zmian do formuły MMO, która przez...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Blizzard World ...

Warlords of Draenor to piąty dodatek stworzony z myślą o grze World of Warcraft, której światowy debiut odbył się w 2004 roku.
Za produkcję rozszerzenia ponownie odpowiada zespół deweloperski amerykańskiej firmy Blizzard. Warlords of Draenor nie wprowadza rewolucyjnych zmian do formuły MMO, która przez lata potrafiła przyciągnąć i utrzymać zainteresowanie milionów graczy z całego świata, stanowi jednak kolejny krok w ciągłej ewolucji tytułu. Warto podkreślić, że pod względem treści Blizzard wyprodukował jeden z najbogatszych dodatków do WoW-a.

Tytuł nie oferuje kolejnych grywalnych ras, ale pozwala zwiedzić wzdłuż i wszerz nową krainę, Draenor, podzieloną na 7 różnorodnych stref.
Wśród nich znajdują się zarówno suche pustkowia, pełne życia lasy, jak i mroźne górskie wyżyny. Gracze znajdą w nich dziesiątki questów, zmierzą się także z nowymi stworami i bossami. Mogą wziąć również udział w dwóch nowych rajdach oraz zwiedzić sześć dodatkowych podziemi.

Dodatek podwyższa maksymalny poziom postaci do 100 levelu.
Co ciekawe, nowicjusze oraz osoby powracające do Azeroth nie muszą ślęczeć nad grą godzinami, starając się zdobyć wysoki poziom, by cieszyć się dodatkową zawartością. Osoby, które zakupiły dodatek w przedsprzedaży, otrzymały bowiem jednorazową możliwość awansu wybranej postaci na 90 poziom, dzięki czemu od razu mogą uczestniczyć w przygodach przygotowanych z myślą o Warlords of Draenor.

Nowością, którą wprowadza dodatek są elementy strategiczne związane z możliwością budowy i zarządzania własnym garnizonem.

W ten sposób WoW dołączył do grupy gier MMO, w których gracze posiadają własny kawałek świata swój dom. W fortecy wzniesiemy różne budynki, jak np. karczmy, stajnie czy zbrojownie, które będą wpływać także na statystyki naszego bohatera. Każdą z konstrukcji można rozwinąć do trzeciego poziomu, zwiększając jej możliwości i bonusy. Otworzymy też szlaki handlowe oraz wynajmiemy najemników, którzy są w stanie zdobywać dla nas materiały, skarby i broń w wybranych podziemiach. Z garnizonem związane są również dodatkowe questy, a także główna linia fabularna Warlords of Draenor.

Oprawa graficzna tytułu przeszła pewną metamorfozę, bowiem twórcy zdecydowali się na odświeżenie starszych modeli postaci (m.in. ludzi, gnomów i orków, a także niektórych stworów, jak np. talbuki).
Taka zmiana uprzyjemnia zabawę i sprawia, że tytuł mniej odstaje w tym względnie od innych dostępnych na rynku gier MMORPG.

Dodatek wymaga podstawowej wersji gry oraz wszystkich dotychczasowych dodatków World of Warcraft

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe minimalne:
- System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
- Procesor: Intel Core 2 Duo E6600/Phenom X3 8750 lub lepszy
- Pamięć RAM: 2 GB
- Karta graficzna: NVIDIA® GeForce 8800 GT/Radeon HD 4850 lub lepsza
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c
- Miejsce na dysku: 35 GB
- Napęd optyczny: DVD-ROM x8
- DirectX: 9.0c
- Internet: połączenie szerokopasmowe

UWAGI: GRA WYMAGA STAŁEGO POŁĄCZENIA Z INTERNETEM.
Wymaga rejestracji w usłudze Battle.net oraz posiadania konta Battle.net. Wymaga posiadania gier World of Warcraft i Mists of Pandaria oraz opłacania abonamentu po upływie 30 dni od rozpoczęcia gry.

Video

Platforma

PC

DRM

Battle.net

Data premiery

2014-11-13

Charakterystyka

Gatunek

Gra MMO

Tryby gry

Sieć lokalna , Internet

Wersja językowa

Angielska

Wymagania wiekowe

12 lat

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Blizzard World of Warcraft Warlords of Draenor PC ENG