KUP DOWOLNĄ PRALKĘ GORENJE Z SERII WaveActive, ZAREJESTRUJ SWÓJ ZAKUP NA https://gorenjepromocje.pl/lozyska5lat I SKORZYSTAJ Z PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI NA ŁOŻYSKA

Pralki Gorenje WaveActive wykonują brudną robotę w skuteczny, prosty i przyjazny dla środowiska sposób.

Funkcje WaveActive wykorzystują najnowocześniejsze technologie usuwania zabrudzeń:

  • Unikalny bęben ze specjalnymi falistymi żebrami 3D do delikatnego prania ubrań
  • Technologia IonTech wykorzystuje moc jonów, dzięki czemu zapewnia optymalne rezultaty prania
  • Technologia SteamTech skutecznie rozmiękcza brud i rozbija go na mniejsze cząsteczki
Wszystkie pralki generacji WaveActive spełniają najwyższe standardy ochrony środowiska i zapewniają ekstremalną wydajność energetyczną z klasą energetyczną A+++ -50% dla pralek. Rób to, co lubisz. Pranie zostaw nam.
Doskonałe rezultaty, inteligentne rozwiązania, najlepsze wrażenia użytkownika
Technologia IonTech wykorzystuje moc naturalnego procesu jonizacji w celu bardziej skutecznego usuwania brudu w niskich temperaturach, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Detergent łatwiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu roztwór piorący może równomiernie wnikać w pranie. Rezultatem jest o 30% więcej usuniętych plam, nawet w niskich temperaturach. Funkcja IonTech zapobiega również osadzaniu się kamienia na grzałce, co przedłuża żywotność pralki.
Zapomnij o płynie do płukania! Dodatkowy zabieg parowy na koniec wybranego programu znacznie zmniejsza zagniecenia, nieprzyjemne zapachy i ilość bakterii. Ubrania są całkowicie czyste, mniej pogniecione i bardziej miękkie.
Ten cichy, jednak bardzo wydajny, silnik zapewnia długą żywotność pralki, oszczędzając energię w każdym cyklu.
Unikalny falisty wzór bębna w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D zmiękcza włókna, zapewniając najbardziej delikatne pranie ubrań, dla idealnie czystego prania z minimalną ilością zagnieceń.
Skuteczne usuwanie plam nie wymaga już wysokiej temperatury, ani dodatkowych zabiegów przed praniem. Idealne połączenie temperatury, czasu i wody automatycznie usuwa do 36 rodzajów uporczywych plam, podzielonych na 3 główne grupy: owoce (pomarańcze, sos pomidorowy); plamy organiczne(tłuszcz, masło, jajka, trawa) i kawa (w tym herbata, jogurt czekoladowy, makaron, makijaż)
Pranie trwa krócej niż godzinę, dzięki szybkiemu i intensywnemu programowi prania połowy załadunku.
DoseAid pomaga dobrać optymalną ilość detergentu, niezależnie od ilości prania w pralce, dzięki czemu masz pewność, że używasz detergentu w najbardziej ekonomiczny i bezpieczny dla zdrowia sposób.
Nie wiesz, który program wybrać? Wybierz AutoWash, a pralka sama dobierze najlepszy cykl prania do twojego prania. Odpręż się, ubrania będą nieskazitelnie czyste, bez względu na materiał, z jakiego są zrobione.
Ten unikalny program wykorzystuje generator pary do wytworzenia dużej ilości pary, która odświeża ubrania i ułatwia prasowanie.
Łatwy w użyciu interfejs, z centralnie umieszczonym pokrętłem, umożliwia rozpoczęcie prania w 3 prostych krokach: włączenie pralki, wybór programu i wciśnięcie przycisku uruchamiającego! Bez wyboru dodatkowych funkcji i ustawień, które jednak są dostępne na dużym wyświetlaczu dotykowym, dzięki czemu masz pewność, że twoje ubrania będą prane tak, jak tego chcesz.
Czytelny wskaźnik EcoEye informuje w czasie rzeczywistym o skuteczności wybranego programu, pomagając oszczędzać wodę i energię.
Program AntiAllergy to pranie w wyższej temperaturze i dodatkowe płukanie, aby skutecznie usunąć ślady detergentu z tkanin. Alergeny powodujące nieprzyjemne podrażnienia są usuwane, a delikatna skóra jest chroniona.
Zwiększona stabilność i znacznie zredukowane wibracje, dzięki panelom bocznym i dolnym StableTech, skutkują znacznie niższym poziomem hałasu, nawet przy najwyższych prędkościach wirowania.
Wskazówki dotyczące prania

Czy twoje pranie nie jest tak czyste, jak byś chciał? Skorzystaj z naszych wskazówek i porównaj wyniki!

Spieszysz się? Teraz możesz uprać ubrania w mniej niż godzinę.
Użyj odpowiedniej ilości detergentu. Przyjaźnie dla środowiska, przyjaźnie dla portfela i doskonale czysto.
Oto sekret: najlepszy sposób na pozbycie się uporczywych plam po trawie!
Jeśli z twojej pralki wydobywa się zapach stęchlizny, nie martw się. Pomożemy Ci się go pozbyć.