Kup odkurzacz gorenje z serii G FORCE i odbierz filtr HEPA z aktywnym węglem. Promocja trwa od 20.03.2020 do 31.05.2020 lub do wyczerpania puli nagród.
Sprawdź produkty


G·FORCE Lite
Uprośćmy odkurzanie! Podwójny kanał zbierający kurz w kształcie litery X w uniwersalnej szczotce XpandZone zwiększa obszar, który wychwytuje kurz z dywanów, twardych powierzchni i parkietu.


G·FORCE Plus
Te odkurzacze zapewniają optymalną wydajność czyszczenia. Solidny, gumowany zderzak ActiveBumper chroni zarówno meble, jak i samo urządzenie, więc nie musisz się martwić o uszkodzenia.


G·FORCE Pro
Doskonałej wydajności odkurzacze G·FORCE Pro są wyposażone w dynamiczny wyświetlacz LED z funkcją sterowania dotykowego i pięcioma ustawieniami pracy do wyboru
Właściwości


Najwyższa wydajność
Najlepsze co jest do dyspozycji
Z najniższym możliwym zużyciem energii wydajność odkurzacza jest najlepsza jak to tylko możliwe na podłogach twardych i dywanach. Filtrowanie zanieczyszczeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Wyjątkowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, że dom lśni czystością.


Super cichy
Od 64dB - bardzo niski poziom hałasu
Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana.


Filtr HEPA z aktywnym węglem
Bez przykrych zapachów
Skrót HEPA tłumaczy się jako filtr powietrza o wysokiej wydajności. W naszych mieszkaniach filtr HEPA używany jest w odkurzaczach eliminując niepożądanych intruzów takich jak: pleśń, zarodniki roztoczy, bakterie czy pyłki. Filtr HEPA z aktywnym węglem dodatkowo usuwa z powietrza opary chemikaliów, zapach dymu papierosowego lub zapach śmieci który powstaje z gromadzonych w worku zabrudzeń zbieranych podczas sprzątania. Szczególnie ten zapach jest dla nas nieznośny ponieważ podczas każdego sprzątania jest on intensywniej wydzielany z odkurzacza. Teraz wszystkie te zapachy są pochłaniane w filtrze HEPA z aktywnym węglem.Szczotka XpandZone
Optymalna moc ssania i łatwe użytkowanie
Innowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce pozwala na optymalne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to efektywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.Żywność zachowuje swój pierwotny smak i temperaturę, dopóki nie zostanie podana.


Active Bumper
Aktywna ochrona przy zderzaniu z elementami wyposażenia mieszkania
Odkurzacz jest wyposażony w solidny gumowany zderzak, który ochrania zarówno meble jak i korpus odkurzacza w trakcie przesuwania po podłodze. Przypadkowe uderzenia o elementy wyposażenia nie pozostawiają już po sobie żadnego śladu.


Sterowanie dotykowe
5 ustawień podświetlanych diodami LED
Ustawienia mocy są łatwo przełączane dotykowo pomiędzy na wyświetlaczu LED. W celu wyboru optymalnej siły ssania do każdego typu powierzchni wystarczy dotknąć jednego z 5 ustawień - niską do delikatnych powierzchni i maksymalną do miękkich dywanów. Ciesz się pełną kontrolą za jednym dotknięciem palca.


Gumowane kółka
Płynny przesuw po każdej powierzchni
Gumowane kółka zabezpieczają przed uszkodzeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.


Wskaźnik zapełnienia worka
Pełny worek
Wskaźnik pokazuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany lub opróżnienia. Dzięki temu poprawiamy wydajność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest większy powodując większe obciążenie silnika.


Worek lub pojemnik
Worek lub praca bez worka
Zaawansowana technologia pozwala na wykorzystanie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.