Garmin Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka

Nr katalogowy: A2GARWISVIVO203

Kod producenta: 010-01909-12

Garmin  Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka
Garmin  Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka
Garmin  Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka
Garmin  Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka

Garmin Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka

Urządzenia treningowe

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Monitor aktywności dla dzieci z motywem Kapitan Ameryka  - Monitor aktywności dla dzieci z motywem Kapitan Ameryka, którego można używać również podczas pływania- Wytrzymała opaska dla dzieci regulowany z kolorowym ekranem, który można dostosować, oraz działającą ponad rok baterią; która nie wymaga ładowania-...

Zobacz szczegóły »

Monitor aktywności dla dzieci z motywem Kapitan Ameryka 

- Monitor aktywności dla dzieci z motywem Kapitan Ameryka, którego można używać również podczas pływania
- Wytrzymała opaska dla dzieci regulowany z kolorowym ekranem, który można dostosować, oraz działającą ponad rok baterią; która nie wymaga ładowania
- Synchronizacja z darmową aplikacją mobilną, która obejmuje zarządzanie obowiązkami i narzędzia do alertów harmonogramu dla rodziców.
- Po osiągnięciu celu 60 minut dziennej aktywności dzieci przechodzą do kolejnego poziomu przygody Zemsta Ultrona: misja Marvel Avengers .
- Monitoruje kroki, sen i 60 minut zalecanej dziennej aktywności

Każde dziecko może zostać bohaterem, gdy ma na ręku opaskę vívofit jr. 2 Kapitan Ameryka. Ten monitor aktywności, którego można używać również podczas pływania, jest niezwykle wytrzymały, a jego bateria działa przez ponad rok, co pozwala pozostać w akcji bez konieczności ponownego ładowania. Rodzice mogą zarządzać obowiązkami i nagrodami za pomocą przeznaczonej dla nich aplikacji mobilnej, a dzieci mogą ratować świat z Kapitanem Ameryką i bohaterami z drużyny Avengers.

Stylowa i mocna
Odporna niczym tarcza Kapitana opaska vívofit jr. 2 jest wyposażona w kolorowy ekran z możliwością dostosowania. Dzieci mogą pokazać, że lubią Kapitana Amerykę i mogą nosić ją wszędzie podczas zabawy, gry w piłkę, kąpieli, a nawet w czasie snu. Wymienna bateria wystarcza na ponad rok i nie trzeba jej ładować.

Osiągaj kolejne poziomy przygody Zemsta Ultrona: misja Marvel Avengers
Razem, Mściciele! Dzieci codziennie mogą odkrywać nowe przygody w aplikacji po osiągnięciu codziennego 60-minutowego celu aktywności, co motywuje je do ruchu. Pełniąc rolę ich pomocnika, Twój mały bohater będzie przeżywać przygody wraz z Kapitanem Ameryką i grupą Avengers w Nowym Jorku, gdzie będą próbowali pokonać Ultrona. Spotkaj niezwyciężonego Iron Mana w laboratorium Tonyego Starka, pomóż Thorowi schwytać Lokiego i wybierz się z Czarną Wdową na tajną misję organizacji S.H.I.E.L.D .

Osobisty asystent rodzica
Rodzice mogą korzystać z darmowej aplikacji mobilnej do zarządzania monitorem aktywności vívofit jr. 2. Aplikacja pozwala dodawać profile kilkorga dzieci, aby monitorować ich dane dotyczące kroków, snu, codziennych aktywności i zadań, ponieważ dane te są synchronizowane z urządzeniem mobilnym. Zaproś całą rodzinę do udziału w wyzwaniu dotyczącym dziennej liczby kroków, przydzielaj zadania i obowiązki, określaj wartość wirtualnej waluty i sprawdzaj, ile monet zdobyło każde dziecko. Wirtualne monety dzieci mogą wymieniać na uzgodnione z rodzicami nagrody. Wszystko to kontrolujesz ze swojego urządzenia.

Nagrody, przypomnienia i obowiązki
Dzieci dowiedzą się, że domowe obowiązki mogą być niezłą zabawą. Opaska vívofit jr. 2 pomaga rodzicom przydzielać obowiązki i planować powiadomienia w aplikacji mobilnej. Opaski pokażą dzieciom, co mają robić. Zadania można skonfigurować tak, aby powtarzały się codziennie lub co tydzień to idealne rozwiązanie dla dzieci, które potrzebują małego przypomnienia. W aplikacji dla rodziców można zaplanować powiadomienia dla dzieci, które lubią przekładać obowiązki na później. Opaska vívofit jr. 2 przypomni im, aby odrobić pracę domową, umyć zęby itp. Wraz z powiadomieniem pojawi się ikona zadania do wykonania. Następnie dziecko może włączyć czasomierz w opasce, aby sprawdzić, ile zajmuje mu dane zadanie.

Przyjazne wyzwania
Towarzyskie zmagania przenoszą się na plac zabaw i do przydomowego ogrodu. Toe-to-Toe pozwala na synchronizację wyników ze znajomymi w pobliżu i rywalizację z nimi lub mierzenie się z samym sobą podczas wyzwań z pomiarem czasu. Po ukończeniu danego zadania wyświetli się łączna liczba kroków wraz z informacją, czy udało się pobić wynik znajomych lub swój własny. Wszystkim tym można sterować bezpośrednio na nadgarstku. Pobierz aplikację Connect IQ, aby Twoje dziecko wzięło udział w zmaganiach.

Jeszcze więcej zabawy
Opaska vívofit jr. 2 pozwala odkrywać jeszcze więcej motywów i przygód. Nowa opaska to wstęp do świata nowych, niezwykłych przygód. Co zdarzy się za chwilę? Czy dziecko będzie monitorowało aktywność i brało udział w galaktycznych przygodach, nosząc opaskę z motywem Gwiezdnych Wojen? A może będzie nosiło stylową opaskę Myszki Minnie i brało udział w jej magicznych przygodach? To zależy od dziecka.

Prezentacja 3D

Pozostałe parametry

- Materiał paska: silikon
- Typ wyświetlacza: 8-kolorowy, Memory-In-Pixel (MIP)
- Pamięć/historia: dane dotyczące 4 tygodni aktywności
- Zgodność ze smartfonami: iPhone, Android

Funkcje

- Czas/data
- Automatyczny czas letni
- Budzik
- Minutnik
- Stoper
- Akcelerometr
- Licznik kroków
- Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
- Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
- 60-minutowy cel gry
- Zadania
- Nagrody (monety)
- Minutnik zadaniowy (2, 5, 10, 15, 20 i 30 minut)
- Alerty dźwiękowe
- Harmonogram zadań (przypomnienia o zadaniach)
- Wyzwania Toe-to-Toe

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Klasa szczelności

5 ATM

Czas pracy na baterii/bateriach

12 miesiące

Fizyczne

Kolor

Wiśniowy , Wielokolorowy

Wymiary

Wyświetlacz: 11 x 11 mm

Waga

11.5 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Vívofit jr. 2
- Regulowana opaska pasuje na nadgarstki o obwodzie 130 - 175 mm (wiek ponad 6 lat)
- Dokumentacja

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Garmin Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka