Garmin Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie

Nr katalogowy: A2GARWISVIVO202

Kod producenta: 010-01909-10

Garmin  Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie
Garmin  Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie
Garmin  Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie
Garmin  Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie

Garmin Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie

Urządzenia treningowe

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Monitor aktywności dla dzieci z motywem Disney Minnie Mouse - Monitor aktywności dla dzieci z motywem Disney Minnie Mouse, którego można używać również podczas pływania- Wytrzymała opaska dla dzieci regulowany z kolorowym ekranem, który można dostosować, oraz działającą ponad rok baterią 2; która nie...

Zobacz szczegóły »

Monitor aktywności dla dzieci z motywem Disney Minnie Mouse

- Monitor aktywności dla dzieci z motywem Disney Minnie Mouse, którego można używać również podczas pływania
- Wytrzymała opaska dla dzieci regulowany z kolorowym ekranem, który można dostosować, oraz działającą ponad rok baterią 2; która nie wymaga ładowania
- Synchronizacja z darmową aplikacją mobilną, która obejmuje zarządzanie obowiązkami i narzędzia do alertów harmonogramu dla rodziców.
- Po osiągnięciu celu 60 minut dziennej aktywności dzieci przechodzą do kolejnego poziomu przygody Disney: urodzinowa niespodzianka dla Mikiego.
- Monitoruje kroki, sen i 60 minut zalecanej dziennej aktywności

Magia jest wszędzie, gdy Twoje dziecko ma na ręku opaskę vívofit jr. 2 Disney Minnie Mouse. Ten monitor aktywności, którego można używać również podczas pływania, jest niezwykle wytrzymały, a jego bateria działa przez ponad rok, co pozwala pozostać w akcji bez konieczności ponownego ładowania. Rodzice mogą zarządzać obowiązkami i nagrodami za pomocą przeznaczonej dla nich aplikacji mobilnej, a dzieci mogą przeżywać przygody Myszek Myszka Miki i Myszka Minnie oraz ich przyjaciół.

Stylowa i mocna
Odporna, wytrzymała i wygodna opaska vívofit jr. 2 jest wyposażona w kolorowy ekran z możliwością dostosowania. Dzieci mogą pokazać własny styl Myszka Minnie i nosić opaskę wszędzie podczas zabaw, gry w piłkę, kąpieli, a nawet w czasie snu. Wymienna bateria wystarcza na ponad rok i nie trzeba jej ładować.

Osiągaj kolejne poziomy przygody Disney: urodzinowa niespodzianka dla Mikiego
Dzieci codziennie mogą odkrywać nowe przygody w aplikacji po osiągnięciu codziennego 60-minutowego celu aktywności, co motywuje je do ruchu. Pełniąc rolę pomocnika, będziesz przeżywać przygody wraz z Minnie i jej znajomymi, planując urodzinowe przyjęcie dla Myszki Miki. Pomóż Daisy przygotować dekoracje i z Goofym zajmij się urodzinowym tortem. Przygotuj przyjęcie i zadbaj o to, aby Miki nie dowiedział się o niespodziance!

Osobisty asystent rodzica
Rodzice mogą korzystać z darmowej aplikacji mobilnej do zarządzania monitorem aktywności vívofit jr. 2. Aplikacja pozwala dodawać profile kilkorga dzieci, aby monitorować ich dane dotyczące kroków, snu, codziennych aktywności i zadań, ponieważ dane te są synchronizowane z urządzeniem mobilnym. Zaproś całą rodzinę do udziału w wyzwaniu dotyczącym dziennej liczby kroków, przydzielaj zadania i obowiązki, określaj wartość wirtualnej waluty i sprawdzaj, ile monet zdobyło każde dziecko. Wirtualne monety dzieci mogą wymieniać na uzgodnione z rodzicami nagrody. Wszystko to kontrolujesz ze swojego urządzenia.

Nagrody, przypomnienia i obowiązki
Dzieci dowiedzą się, że domowe obowiązki mogą być niezłą zabawą. Opaska vívofit jr. 2 pomaga rodzicom przydzielać obowiązki i planować powiadomienia w aplikacji mobilnej. Opaski pokażą dzieciom, co mają robić. Zadania można skonfigurować tak, aby powtarzały się codziennie lub co tydzień to idealne rozwiązanie dla dzieci, które potrzebują małego przypomnienia. W aplikacji dla rodziców można zaplanować powiadomienia dla dzieci, które lubią przekładać obowiązki na później. Opaska vívofit jr. 2 przypomni im, aby odrobić pracę domową, umyć zęby itp. Wraz z powiadomieniem pojawi się ikona zadania do wykonania. Następnie dziecko może włączyć czasomierz w opasce, aby sprawdzić, ile zajmuje mu dane zadanie.

Przyjazne wyzwania
Towarzyskie zmagania przenoszą się na plac zabaw i do przydomowego ogrodu. Toe-to-Toe pozwala na synchronizację wyników ze znajomymi w pobliżu i rywalizację z nimi lub mierzenie się z samym sobą podczas wyzwań z pomiarem czasu. Po ukończeniu danego zadania wyświetli się łączna liczba kroków wraz z informacją, czy udało się pobić wynik znajomych lub swój własny. Wszystkim tym można sterować bezpośrednio na nadgarstku. Pobierz aplikację Connect IQ, aby Twoje dziecko wzięło udział w zmaganiach.

Jeszcze więcej zabawy
Opaska vívofit jr. 2 pozwala odkrywać jeszcze więcej motywów i przygód. Nowa opaska to wstęp do świata nowych, niezwykłych przygód. Co zdarzy się za chwilę? Czy dziecko będzie monitorowało aktywność i brało udział w galaktycznych przygodach, nosząc opaskę z motywem Gwiezdnych Wojen? A może będzie nosiło modną opaskę Marvel Avengers i wspólnie ze swoimi bohaterami ratowało świat? To zależy od dziecka.

Pozostałe parametry

- Materiał paska: silikon
- Typ wyświetlacza: 8-kolorowy, Memory-In-Pixel (MIP)
- Pamięć/historia: dane dotyczące 4 tygodni aktywności
- Zgodność ze smartfonami: iPhone, Android

Funkcje

- Czas/data
- Automatyczny czas letni
- Budzik
- Minutnik
- Stoper
- Akcelerometr
- Licznik kroków
- Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
- Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
- 60-minutowy cel gry
- Zadania
- Nagrody (monety)
- Minutnik zadaniowy (2, 5, 10, 15, 20 i 30 minut)
- Alerty dźwiękowe
- Harmonogram zadań (przypomnienia o zadaniach)
- Wyzwania Toe-to-Toe

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Klasa szczelności

5 ATM

Czas pracy na baterii/bateriach

12 miesiące

Fizyczne

Kolor

Wiśniowy , Wielokolorowy

Wymiary

Wyświetlacz: 11 x 11 mm

Waga

11.5 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Vívofit jr. 2
- Regulowana opaska pasuje na nadgarstki o obwodzie 130 - 175 mm (wiek ponad 6 lat)
- Dokumentacja

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Garmin Vivofit jr.2 Disney Myszka Minnie