Dyson – odkurzacze nowej generacji

Bezworkowe odkurzacze marki Dyson gwarantują najwyższą wydajność, a także wychwytywanie mikroskopijnego kurzu – wszystko dzięki opatentowanej technologii cyklonów. Najnowsza generacja odkurzaczów w sklepie Kakto.pl reprezentowana jest przez modele: DC 52 Allergy Care, DC37C Parquet,DC 33C Mattres, DC 52 Animal Turbine, DC37C Allergy Mattres.


Bezworkowy system


Odkurzacze Dyson nie korzystają z worków i posiadają filtry typu lifetime, co równoznaczne jest z brakiem dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Ponadto producent zapewnia, że jako bezworkowy i bezfiltrowy odkurzacz nigdy nie utraci mocy ssania, niezależnie od zapenienia pojemnika zanieczyszczeniami i okresu eksploatacyjnego – to zasługa opatentowanej technologii cyklonów generujących potężne siły odśrodkowe o wartości 313 000 G, które odseparowują kurz i brud z przepływu powietrza. Tak wielka siła potrafi zasysać cząsteczki o wielkości 0,5 mikrona bezpośrednio do przeźroczystego pojemnika.


Dożywotnie działanie


Jednym z mocnych artybutów sprzętów marki Dyson jest długi okres żywotności. Jakość wykonania jest poświadczona poprzez materiały wysokiej jakości takie jak poliwęglan ABS - materiału używanego do produkcji tarczy i kasków ochronnych. W procesie projektowania zostało zużytych mniej odpadów.


Budowa i funkcjonowanie


Oryginalny wygląd odkurzacza jest skorelowany z jego funkcjonalnością oraz pomimo swojej wagi (7,8 kg) bardzo łatwy w obsłudze. Silnik i komora kabla zasilającego są zlokalizowane w umieszczonej z tyłu odkurzacza specjalnej kuli, na której umieszczony jest panel sterowania, uchwyt do parkowania odkurzacza, a także wylot powietrza.

Podsumowanie


Zalety:

- duża wydajność i efektywność podczas odkurzania

- niskie natężenie hałasu

- duża liczba akcesoriów w zestawie wykonanych z materiałów wysokiej jakości

- intuicyjny układ jezdny

- duży zasięg odkurzacza(do 10 m)

- brak utraty siły ssącej

- brak konieczności wymiany filtrów, worków i inncyh materiałów eksploatacyjnych

powrót