Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit

Nr katalogowy: SHFIBKOFGBHT001

Kod producenta: FGBHT-001

DOSTAWA 0 Zł

Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit

DOSTAWA 0 Zł

Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit

DOSTAWA 0 Zł

Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit

DOSTAWA 0 Zł

Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit

Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit

Kontrolery

350,00 zł

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Płatności: Blik, iMoje, PayU, pobranie, przelew, karta kredytowa, leasing, raty, przelew.

FIBARO prezentuje inteligentne ogrzewanie w wersji Apple HomeKitFIBARO wprowadza do swojej oferty głowicę termostatyczną - The Heat Controller w wersji HomeKit, przygotowaną specjalnie dla użytkowników urządzeń Apple. The Heat Controller pozwala na zdalne zarządzanie ogrzewaniem i przyczynia się do znacznych...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Fibaro Głowica ...

FIBARO prezentuje inteligentne ogrzewanie w wersji Apple HomeKit

FIBARO wprowadza do swojej oferty głowicę termostatyczną - The Heat Controller w wersji HomeKit, przygotowaną specjalnie dla użytkowników urządzeń Apple. The Heat Controller pozwala na zdalne zarządzanie ogrzewaniem i przyczynia się do znacznych oszczędności w domowym budżecie.

Temperatura pod kontrolą

Głowica termostatyczna The Heat Controller to innowacyjne urządzenie montowane bezpośrednio na zawór kaloryfera, które pozwala w inteligentny sposób kontrolować temperaturę w domu lub mieszkaniu. Głowica w wersji Z-Wave zadebiutowała na polskim rynku w listopadzie ubiegłego roku i stała się przełomowym urządzeniem w kategorii inteligentnych systemów grzewczych. Dzięki zastosowaniu kilku głowic, w połączeniu z systemem smart home FIBARO, za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym firmy Apple, można ustawić różną temperaturę w każdym z pomieszczeń. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb każdego z domowników. Dodatkowym atutem The Heat Controller jest możliwość zaplanowania harmonogramów ogrzewania. Wystarczy jedno klikniecie na ekranie smartfonu lub tabletu, by system włączył odpowiedni program i przełączył się np. w tryb wakacyjny, który zmniejszy temperaturę, gdy domowników nie będzie dłuższy czas w mieszkaniu. Możliwe jest również zaprogramowanie systemu w ten sposób by działał w trybie automatycznym. W czasie powrotu do domu z pracy, system znając nasze położenie dzięki geolokalizacji, nakaże głowicom zwiększenie temperatury. The Heat Controller współpracuje również z czujnikami temperatury, dzięki czemu mierzy poziom nagrzania nie w pobliżu źródła ciepła, ale w miejscu, gdzie faktycznie przebywamy, zapewniając optymalne warunki termiczne.  Czujniki doskonale radzą sobie też z nagłą zmianą temperatury otoczenia. The Heat Controller natychmiast zmieni poziom grzania w przypadku otwarcia okna lub gdy włączymy inne urządzenie emitujące energię cieplną.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Zdalnie sterowana i bezprzewodowa głowica termostatyczna umoliwiająca kontrol temperatury w pomieszczeniu. Urządzenie może być montowane bez użycia narzędzi na trzech typach zaworów.

Funkcje specjalne

  • Innowacyjne zarządzenie ogrzewaniem w pomieszczeniach
  • Precyzyjny pomiar temperatury
  • Harmonogramy z możliwością wprowadzenia dynamicznych zmian
  • Nowatorskie algorytmy umożliwiające adaptacje urządzenia do warunków pomieszczenia
  • Znaczące zmniejszenie kosztów ogrzewania
  • Oszczędność i komfort dzięki wbudowanemu akumulatorowi ładowanemu raz na sezon

Fizyczne

Kolor

biały

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Fibaro Głowica termostatyczna FGBHT-001 HomeKit