Xblitz Zestaw głośnomówiący X600 LITE

Nr katalogowy: ATXBLZX600LITE1

Kod producenta: XBLITZ X600 LITE

Xblitz Zestaw głośnomówiący X600 LITE

Zestawy głośnomówiące

119,64 zł

Zamów do domu Odbierz w sklepie Raty CA Raty Alior Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0 zł

Xblitz X600 Light pozwoli Ci skupić się na drodze podczas rozmów telefonicznych uwalniając jednocześnie Twoje ręce od słuchawki telefonu. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Pokonuj pewnie każdy kilometr pozostając w kontakcie ze światem. Najwyższa jakość podczas prowadzenia rozmów telefonicznych...

Zobacz szczegóły »

Xblitz X600 Light pozwoli Ci skupić się na drodze podczas rozmów telefonicznych uwalniając jednocześnie Twoje ręce od słuchawki telefonu. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Pokonuj pewnie każdy kilometr pozostając w kontakcie ze światem. Najwyższa jakość podczas prowadzenia rozmów telefonicznych jak i podczas słuchania muzyki. Dźwięk jest czysty i donośny, a mikrofon podczas pracy korzysta z redukcji szumów, dzięki czemu komunikacja jest bardzo komfortowa dla obu stron. Xblitz X600 Light to niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Jego czarna obudowa wykonana jest z miłego w dotyku gumowanego tworzywa sztucznego. Na frontowej części znajdują się przyciski funkcyjne rozmów bezprzewodowych - w tym duży przycisk odbierania i kończenia połączeń, który pozwala na jazdę bez odrywania wzroku. Xblitz X600 Light jest przygotowany do natychmiastowego użycia. Komunikacja zestawu odbywa się za pomocą bluetooth. Instalacja ma miejsce tylko raz. Za każdym razem, gdy włączysz urządzenie - parowanie z Twoim telefonem nastąpi automatycznie.

Zasięg

10 m

Czas rozmów (maks.)

16 h

Czas czuwania (maks.)

700 h

Złącza

microUSB

Funkcje bluetooth

HRS , BAS , HRP , FMP , DIS , HTP , IAS , LLS , SPP , HFP (Hands-Free Profile) , A2DP (Transmisja stereo) , AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)

Kontrola dźwięku

Regulacja głośności , Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Technologie

Brak

Bluetooth

4.0

Fizyczne

Kolor

Srebrny , Czarny

Wymiary

46 x 19 x 121 mm

Waga

75 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Xblitz Zestaw głośnomówiący X600 LITE