LG Electronics F4J6VG0W Pralko-suszarka

Nr katalogowy: HWLGERSF4J6VG0W

Kod producenta: F4J6VG0W

LG Electronics F4J6VG0W Pralko-suszarka

Pralko-suszarki

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 75,09 zł

F4J6VG0W Pralko-suszarkaZwalczaj alergeny mocą paryProgram Allergy Care za pomocą gorącej wody tworzy dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% ilość alergenów, takich jak roztocze powodujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swojego...

Zobacz szczegóły »

F4J6VG0W Pralko-suszarka

Zwalczaj alergeny mocą pary

Program Allergy Care za pomocą gorącej wody tworzy dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% ilość alergenów, takich jak roztocze powodujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swojego życia, tworząc w swoim otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko.

Dodaj odzież
Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk Dodaj odzież i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie bawełna, mieszany, tkaniny mało wymagające, Speed14 prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund).

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS
Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest bardzo niezawodny i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej niż standard, prawda?

Pobieranie cykli
Za pomocą funkcji pobierania cykli można pobierać nowe programy prania, np. Wełna, Ubranka dziecięce lub Pranie na zimno.
   
Smart Diagnosis
Funkcja Smart Diagnosis rozwiązuje niemal wszystkie drobne problemy, zanim staną się większe.

Kolor

biały

Rodzaj

Wolnostojąca

Klasa energetyczna

B

Załadunek suszarki

5 kg

Ładowanie

front

Załadunek

9 kg

Prędkość wirówki

1400 obr/min

Kierunek otwierania

lewo

Programy i opcje prania

Wirowanie , Syntetyki , Sport , Antyalergiczny , Bawełna/EcoBawełna , Delikatny , Mix , Płukanie , Pranie wstępne , Pościel , Usuwanie plam , Czyszczenie bębna , Mój program - NFC , Do założenia , Pierz i wysusz , Szybki/Krótki

Zabezpieczenia

Przed dziećmi

Ilość programów prania

14

Programy i opcje suszenia

Do prasowania

Wyświetlacz / Panel

Tak

Fizyczne

Głębokość

56 cm

Szerokość

60 cm

Wysokość

85 cm

Waga

68 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: LG Electronics F4J6VG0W Pralko-suszarka