Samsung RS7667FHCSL SbS

Nr katalogowy: HWSAMLK2S7667FH

Kod producenta: RS7667FHCSL

Samsung RS7667FHCSL SbS
Samsung RS7667FHCSL SbS
Samsung RS7667FHCSL SbS

Samsung RS7667FHCSL SbS

Lodówki z zamrażalnikiem

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 102,15 zł

  • Głębokość: 71 cm
  • Szerokość: 91.2 cm
  • Wysokość: 178.9 cm
  • Poziom hałasu: 39 dB
  • Waga: 119 kg
  • Pojemność zamrażarki: 184 l
  • Pojemność chłodziarki: 361 l
  • Kolor: srebrny
  • No frost: tak
  • Klasa energetyczna: A+
Zobacz szczegóły »

Samsung RS 7667 FHCSL lodówka typu SideBySide o pojemności 545 litrów posiada technologię No Frost, kostkarkę Clear View, wyświetlacz LED oraz wyjątkową technologię chłodzenia Twin Cooling.

System Twin Cooling Plus® to połączeNie najlepszych elementów obu światów
Nowa chłodziarko-zamrażarka serii H wykorzystuje dwa oddzielne obiegi powietrza i precyzyjny system sterowania temperaturą, aby utrzymać odpowiedni poziom wilgotności zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażarce. System Twin Cooling Plus® pomaga zachować świeżość jabłek, zapobiega przemrożeniu lodów i Nie pozwala, aby kostki lodu miały zapach pieczywa czosnkowego, które przechowujesz w lodówce.

Informacje i kontrola pod ręką
Nie musisz otwierać drzwi, aby wiedzieć, co dzieje się w Twojej lodówce. Zewnętrzny wyświetlacz LED o przyjemnym Niebieskim odcieniu wyświetla temperaturę w obu komorach chłodziarko-zamrażarki serii H, a Także informuje o koNieczności wymiany filtra. Dotknij wyświetlacza, aby skorzystać z dozownika wody i lodu, a przed wyjazdem na urlop uruchom tryb wakacyjny. Funkcja CoolSelect Zone™, którą można określić jako „lodówka w lodówce”, jest rówNież łatwa w obsłudze, zapewniając możliwość zmiany ustawień jednym dotknięciem.

Zaawansowane rozwiązania w klasycznym wydaniu
Każdy mistrz gotowania powie Ci, że kluczem do sukcesu jest odpowiedni wygląd, zwłaszcza w kuchni. Nowoczesna elegancja nowej chłodziarko-zamrażarki serii H może stanowić inspirację dla oszałamiających i smacznych posiłków. Elegancki styl, podkreślony płynnymi liniami i błyszczącym wykończeNiem, wprowadzi luksusowy nastrój i wzbogaci wystrój Twojej kuchni. Jeśli Twoja kuchnia jeszcze Nie jest najbardziej zatłoczonym pomieszczeNiem podczas przyjęć – z pewnością teraz się nim staNie.

Więcej lodu – i przestrzeni – z kostkarką do lodu ClearView
Wbudowana w drzwi kostkarka do lodu ClearView Nie zajmuje dużo miejsca w zamrażarce, mimo że może pomieścić aż do 2 kg lodu. Dzięki temu zyskujesz o dwie półki więcej na przechowywaNie lodów, zamrożonych posiłków i dużych paczek gofrów. Pojemnik na lód jest przezroczysty, dzięki czemu widzisz, ile lodu masz jeszcze do dyspozycji.

Łatwe otwieraNie drzwi – nawet dla najmłodszych smakoszy
Wyobraź sobie uchwyt drzwi lodówki, który „otwiera” Twoją kuchnię. Uchwyt w formie prostej rączki jest wbudowany w drzwi i Nie zajmuje NiepotrzebNie przestrzeni w kuchni, jak tradycyjne wystające uchwyty. To rozwiązaNie jest Nie tylko eleganckie, ale rówNież znaczNie ułatwia otwieraNie lodówki. Wystarczy jeden palec i minimalny nacisk.

Rzuć nowe światło na oszczędność energii i przestrzeni
OświetleNie LED zamontowane jest na tylnej ściance we wnętrzu urządzenia, a Nie u góry, dzięki czemu zyskujesz więcej miejsca na wysokie przedmioty. Technologia LED emituje mNiej ciepła niż tradycyjne żarówki, dlatego też chłodziarko-zamrażarka Nie musi zużywać dodatkowej energii, aby utrzymać odpowiednią temperaturę. A poNieważ energooszczędne oświetleNie jest rówNież bardzo jasne, z pewnością nikt Nie będzie mieć problemu z odróżNieNiem galaretki winogronowej od dżemu truskawkowego, nawet na najniższej półce.

Duża szuflada Big Box
Szuflady Big Box są większe niż w poprzednich modelach, dzięki czemu zmieścisz w nich Nie tylko arbuza i główkę sałaty, ale rówNież paprykę we wszystkich kolorach. Nie wahaj się – zapełnij lodówkę owocami i warzywami. Otwierane pokrywy pozwalają zachować świeżość owoców i warzyw, a Także zapewniają łatwy dostęp do zawartości szuflad.

Strefa CoolSelect
Jedna specjalna szuflada, cztery opcje. Za pomocą rozwiązania CoolSelect Zone™ możesz w porę schłodzić napoje dla gości, którzy przyjechali wcześNiej, lub szybko odmrozić kurczaka, zachowując przy tym jego smak. Do dyspozycji jest też opcja stałej temperatury 0ºC, dzięki której mięso zachowa swoją świeżość, a owoce i warzywa pozostaną soczyste i świeże.

Technologia Multi Flow
Technologia Multi Flow działa na każdym poziomie za sprawą Niewielkich otworów umieszczonych nad każdą półką, utrzymując równomierną temperaturę wewnątrz urządzenia, w szczególności po otwarciu drzwi. Chłodząc każdy zakamarek, w tym samym czasie umożliwia zachowaNie świeżości żywności na dłużej.

Minibarek
Wyjmij butelkę ulubionego napoju z minibarku, bez koNieczności otwierania drzwi lodówki i Niepotrzebnego wypuszczania z Niej chłodnego powietrza. W ten sposób możesz oszczędzać energię i z łatwością gasić pragNieNie. Drzwi, które otwierają się jednym dotknięciem, mogą rówNież posłużyć jako półka, na której możesz postawić szklankę, aby nalać do Niej napój.

Poziom hałasu

39 dB

Budowa

Side by Side

Kolor

srebrny

Sterowanie

elektroniczne

Rodzaj

Wolnostojąca

No frost

tak

Klasa energetyczna

A+

Ilość agregatów

1

Technologia

No frost

Funkcje

Otwarte drzwi , Kostkarka lodu

Rozmrażanie zamrażarki

automatyczne

Rozmrażanie chłodziarki

automatyczne

Wyświetlacz / Panel

Tak

Fizyczne

Głębokość

71 cm

Szerokość

91.2 cm

Wysokość

178.9 cm

Waga

119 kg

Pojemność zamrażarki

184 l

Pojemność chłodziarki

361 l

Pozostałe

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung RS7667FHCSL SbS